از کجا بفهمیم کسی ما را بلاک کرده است یا نه؟

از کجا بفهمیم کسی ما را بلاک کرده است یا نه؟

این سوالیست که هر روز تعدادی از کاربران اینستاگرام از خود می پرسند.

اگر شما هم با آن ها هم نظرید، با مدیر هاب همراه باشید.

اگر شک دارید که کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده، در مرحله اول سعی کنید اکانت او را در صفحه جست‌و‌جوی اینستاگرام، جست‌و‌جو کنید. اگر اطمینان دارید که نام اکانت او را درست وارد کردید ولی اسم او و اکانت او ظاهر نشد، احتمالا بلاک شده اید

اگر شخص خاصی را قبلا فالو می‌کردید ولی اکنون باید دوباره او را فالو کنید احتمالا جواب مثبت است و او شما را بلاک کرده است .

اگر وقتی وارد صفحه او در اینستاگرام می شوید ولی با انتخاب گزینه Follow هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد، یا اینکه وقتی Follow را انتخاب می‌کنید عبارت Following ظاهر می‌شود ولی وقتی چند دقیقه بعد به صفحه او دوباره سر میزنید باز هم گزینه Follow ظاهر می‌شود نه Following، شما متاسفانه بلاک شده‌اید .

پاسخ به سوال از کجا بفهمیم کسی ما را بلاک کرده است یا نه؟

اطمینان بیشتر با ساخت حساب کاربری جدید

ابتدا از حساب کاربری خود خارج شوید ویک حساب کاربری جدید بسازید،سپس هر دو راهکاری که در مرحله اول بیان کردیم را با این اکانت تست کنید

بدین صورت که:

۱– شما ابتدا شخص مورد نظر را جستجو کنید ،اگر توانستید ان شخص را پیدا کنید

۲ان شخص را follow کنیداگر توانستید ان را follow کنید وبصورت following در امد

پس با احتمال ۹۹% می توانیم  بگویم ان شخص شما را بلاک کرده است (۱% هم برای احتمالاتی که خودمم نمی دونم ولی  همینجوری در نظر گرفتم!!!)

دادن هشدار به شخص بلاک کننده شما!

پس از اینکه با راهکارهای بالا مطمئن شدید شخص موردنظر شما را بلاک کرده است،اگر فکر می کنید شخص بلاک کننده، شمارا بصورت ناخواسته و به اشتباه  بلاک کرده و یاهمچنین قصد دارید به ان شخص هشدارو تلنگر بدید که شما فهمیدیدان شخص شما را بلاک کرده میتونید برای او Mention ارسال کنید

به این صورت Mention ارسال کنید:

زمانی که شما قصد دارید در اینستاگرام یک عکس ارسال کنید زیر عکس با قرار دادن علامت @ پیش از نام کاربری شخص مورد نظر که شما را بلاک کرده است  او را اصطلاحاً Mention کرده اید!

مثلا اگر نام کاربری شخص بلاک کننده شما taylorswift(!!!!) شما در زیر عکس ارسالی taylorswift@ قرار بدید تا نظر تیلور سوئیفت!!را به پست ارسالیتون جلب کنید.

چون خود اینستا بصورت خودکار لیست کسانی که شخص را Mention میکنند برای او نمایش خواهد داد. پس اگر به اشتباه شما را بلاک کرده یا اینکه فهمید که شما فهمیدید بلاک شدید، احتمالا شما را آنبلاک خواهد کرد

در این پست سعی کردیم  اموزشی کامل از راهکارهای کاربردی برای فهمیدن اینکه چه کسی شما را بلاک کرده است بیان کردیم، اگر شما هم راهکاری سراغ دارید که ما بیان نکرده ایم یا اینکه نکته ای بوده که بیان نکردیم در قسمت دیدگاه های همین پست بیان کنید تا هم ما و هم سایر کاربران سایت از آن استفاده کنند.

 

ثبت نام در مدیر هاب

مدیر هاب یک پلتفرم جامع بازاریابی شبکه های اجتماعی است که بسیار کاربردی و مفید می باشد، چرا که امکانات کاملی برای مدیریت اکانت های اینستاگرامی را در اختیار هر ادمین پیج اینستاگرام قرار می دهد.

شما با ثبت نام در مدیر هاب می توانید به مدیریت پست های اینستاگرام بپردازید و فراموش نکنید که با اولین ثبت نام، هفت روز استفاده رایگان هدیه می گیرید.