بهترین ربات زمانبندی پست های اینستاگرام

مدیر هاب یک ربات زمانبندی پست های اینستاگرام موفق و کاربردی است که امکانات دیگری هم دارد.

مدیریت و زمانبندی ارسال پست‌ در اینستاگرام را می‌توان یک ابزار مفید دانست که می‌تواند در اختیار شما قرار داشته باشد.

در صورتی که شما دارای صفحات سرگرمی یا تجاری هستید، باید بدانید که ارسال پست در زمان‌های تعیین‌شده تاثیر بسیار خوبی در جذب مخاطبین دارد.

برای کسانی که حرفه‌ای‌تر هستند و از اکانت‌هایی با چند هزار یا حتی چند صد هزار فالور بهره می‌برند ارسال تصاویر در اینستاگرام در زمان مقرر مخصوصاً زمانی که تعداد اکانت‌ها و تعداد تصاویری که قرار است ارسال کنید زیاد باشد معمولاً سخت و دشوار است.

 

چه کسانی می‌توانند پست‌ها را در خود اینستاگرام زمانبندی کنند؟

به گزارش مدیر هاب این قابلیت برای تمام کاربران اینستاگرام در دسترس نیست و فقط کاربرانی می‌توانند زمانبندی ارسال پست را انجام دهند که از حساب‌های کاربری با نمایه تجاری استفاده می‌کنند.

در صورتی که قصد دارید دسترسی‌های خود را افزایش دهید، باید به فکر تغییر نمایه حساب کاربری باشید.

با تغییر نمایه حساب کاربری، اطلاعات و آمار دقیقی از هر پست در اختیار شما قرار خواهد گرفت؛ این ویژگی کمک می‌کند تا بتوانید بهترین پست‌ها را در بهترین زمان برای گروه‌های هدف مناسب ارسال کنید.

داشتن نمایه تجاری باعث می‌شود تا اطلاعات تماس بیشتری را در قسمت بیوگرافی (Bio) قرار دهید، تغییر نمایه کاربری به یک حساب تجاری آسان است، اما در ابتدا باید یک صفحه فیسبوک ایجاد کنید؛ نیازی به فعال بودن شما در فیسبوک نیست، در حقیقت به این صفحه برای متصل کردن حساب کاربری اینستاگرام نیاز دارید.

 

بهترین برنامه‌ برای زمانبندی ارسال تصاویر در اینستاگرام

وقتی از عبارت «زمانبندی ارسال تصاویر در اینستاگرام» استفاده می‌کنیم، منظور این است که اپلیکیشن ارسال پست را به شما یادآوری کند.

اپلیکیشن‌های قابل‌اطمینانی وجود دارند که این قابلیت را در اختیار شما می‌گذارند، اما مدیر هاب می تواند از قابل اعتماد ترین آن ها باشد.

 

مدیر هاب

اپلیکیشن ساده و بسیار قدرتمند مدیر هاب، به شما امکان مدیریت و زمانبندی ارسال پست‌ در اینستاگرام و انتشار خودکار آن‌ها را می‌دهد.

اگر از حساب کاربری رایگان این پلفترم استفاده کنید، می‌توانید تا ۷ روز به رایگان پست های اینستاگرامی خود را زمانبندی کنید.

اگر می‌خواهید که این میزان را افزایش دهید، می‌توانید اکانت پولی برای خود تهیه کنید.

همین حالا به صفحه اصلی بروید، ثبت نام کنید و ۷روز استفاده رایگان هدیه بگیرید.