ورود تست رایگان

همه شبکه‌های اجتماعی‌تان

را یکجا مدیریت کنید.

امکانات هر یک از شبکه‌های اجتماعی را در پلتفرم مدیریت و آنالیز شبکه‌های اجتماعی مدیرهاب مشاهده نمایید.

توییتر
فیسبوک
تلگرام
اینستاگرام
یوتیوب
وی‌کِی
لینکدین
پینترست
بزودی
تامبلر
ردیت
گوگل بیزینس

خدمات ما در مدیرهاب چیست؟!

آنالیز شبکه های اجتماعی

مدیرهاب این امکان را برای شما فراهم می کند که به تجزیه و تحلیل مدیریت خود در شبکه های اجتماعی بپردازید و نقاط ضصف و قدرت خود را شناسایی کنید.

ارسال زمانبندی شده محتوا

شما می توانید به راحتی و بدون دانش خاص، پست های خود را در شبکه های اجتماعی تنظیم و زمانبندی کنید تا بدون نیاز به آنلاین شدن شما، آن ها در صفحات شما منتشر شوند.

مدیریت همزمان شبکه های اجتماعی

شما با ثبت نام در مدیرهاب، به راحتی می توانید همزمان و یکجا روی شبکه های اجتماعی و اکانت ها خود مدیریت دقیق داشته باشید.

شناسایی هشتک اتوماتیک

هشتگ راهی برای دیده شدن در شبکه های اجتماعی بوده و با مدیرهاب می توانید در زمان ارسال و زمانبندی پست، به هشتگ های مربوطه، به صورت اتوماتیک دسترسی داشته باشید.

مدیریت دایرکت و کامنت

دیگر نیازی نیست برای مدیریت دایرکت و کامنت ها، وارد شبکه های اجتماعی خود شوید، با استفاده از مدیرهاب می توانید روی تمامی دایرکت و کامنت ها مدیریت داشته باشید.

مدیریت تیمی شبکه های اجتماعی

مدیرهاب این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با استفاده از یک پنل کاربری، بتوانید به صورت تیمی و گروهی روی شبکه های اجتماعی خود فعالیت داشته باشید و بازدهی بیشتری بگیرید.

همین امروز در شبکه های اجتماعی برندسازی کنید!

مدیریت شبکه های اجتماعی نیاز به تخصص، زمان و انرژی زیادی دارد، اما نمی توان تاثیرات آن را روی ترافیک وب سایت، بهبود سئو و برندینگ نادیده گرفت. برای همین مدیرهاب اینجاست تا شما همزمان و به شکل اصولی در همه شبکه های اجتماعی خود فعالیت و مدیریت داشته باشید.

برندسازی آنلاین
مدیریت دقیق کاربران
صرفه جویی در هزینه ها
صرفه جویی در زمان
۷ روز استفاده رایگان درخواست تماس

چه چیز ما را متفاوت می کند؟

home_0001s_0009_Layer-39

مشاوره رایگان

home_0001s_0010_Layer-38

تعرفه اقتصادی

home_0001s_0007_Layer-43

امنیت

home_0001s_0006_Layer-45

پشتیبانی حرفه ای

مورد اعتماد برندهای بزرگ

وبلاگ

تامبلر چیست و چگونه کار می کند؟

شاید شما هم از خود پرسیده باشید که تامبلر چیست و چگونه کار می کند؟ با مدیرهاب همراه باشید تا شما را در بخش آموزش تامبلر با تامبلر آشنا کنیم. تامبلر یک وب سایت و یک پلتفرم وبلاگ است که به…

آموزش ساب ردیت

در این مقاله از آموزش ردیت به آموزش ساب ردیت می پردازیم. ردیت کمی شبیه به یک انجمن کار می کند. ساب ردیت یک اجتماع کوچک تر در ردیت بوده و مبتنی بر یک موضوع خاص است – و برای…

پینترست در کسب و کارها

مزایای استفاده از پینترست در کسب و کارها یکی از اصلی ترین دغدغه ها و مشکلاتی که صاحبان کسب و کارهای اینترنتی با آن مواجه هستند، موضوع دیده شدن در فضای وب است. مالکان کسب و کارهای اینترنتی همیشه به…

بیشتر

در شبکه های اجتماعی بدرخشید

۷ روز تست رایگان

به مدیرهاب، پلتفرم جامع مدیریت شبکه های اجتماعی خوش آمدید.

+