فیس بوک امکان آپلود تصاویر در پست‌هایتان برای نمایش به دوستان، خانواده را نیز فراهم نموده است. امکان آپلود تصویر به صورت تک یا گروهی به صورت آلبوم وجود دارد. قبل از آپلود تصاویر، حتما در مورد مناسب بودن آن مطمئن شوید.

با مدیر هاب همراه باشید.

مدیریت شبکه های اجتماعی نیاز به تخصص، زمان و انرژی زیادی دارد، اما نمی توان تاثیرات آن را روی ترافیک وب سایت، بهبود سئو و برندینگ نادیده گرفت. برای همین مدیر هاب اینجاست تا شما همزمان و به شکل اصولی در همه شبکه های اجتماعی خود فعالیت و مدیریت داشته باشید

آموزش فیسبوک

 

آموزش فیسبوک

 

گام سوم: ساخت رویداد

فیس بوک به شما امکان ساخت رویداد و دعوت از افراد را می‌دهد. برای ایجاد رویداد، می‌توانید قرار، زمان، مکان و ساخت پست برای افراد خاص را ارسال نموده و آنها را دعوت نمایید. این ویژگی به سرعت به راهی برای گردهمایی‌ افراد تبدیل شده است.

آموزش شبکه های اجتماعی

 

آموزش شبکه های اجتماعی

 

ثبت نام در مدیر هاب برای مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیر هاب این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با استفاده از یک پنل کاربری، بتوانید به صورت تیمی و گروهی روی شبکه های اجتماعی خود فعالیت داشته باشید و بازدهی بیشتری بگیرید.

شما می توانید به راحتی و بدون دانش خاص، پست های خود را در شبکه های اجتماعی تنظیم و زمانبندی کنید تا بدون نیاز به آنلاین شدن شما، آن ها در صفحات شما منتشر شوند.

مدیر هاب این امکان را برای شما فراهم می کند که به تجزیه و تحلیل مدیریت خود در شبکه های اجتماعی بپردازید و نقاط ضصف و قدرت خود را شناسایی کنید.

همچنین دیگر نیازی نیست برای مدیریت دایرکت و کامنت ها، وارد شبکه های اجتماعی خود شوید، با استفاده از مدیر هاب می توانید روی تمامی دایرکت و کامنت ها مدیریت داشته باشید.

امکانات هر یک از شبکه‌های اجتماعی را در پلتفرم مدیریت و آنالیز شبکه‌های اجتماعی مدیر هاب مشاهده نمایید.