استوری اینستاگرام به Create مجهز شد

شنیده ها حاکی از آن است که استوری اینستاگرام به Create مجهز شد و شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مدیر هاب همراه باشید.

از این پس کاربران به حالت Create در استوری اینستاگرام دسترسی دارند که قابلیت های متنوعی را در اختیار آن ها قرار می دهد.

در این حالت شاهد حضور دکمه On This Day هستیم.

با فشردن این دکمه، یک پست مربوط به روز مخصوصی از سال های گذشته تولید می شود.

در حال حاضر On This Day مهم ترین بخش حالت Create محسوب می شود.

در صورتی که با انتخاب این دکمه پست موردنظر شما ظاهر نشد، دکمه تاس بالا را انتخاب کنید تا پست دیگری را مشاهده کنید.

استوری اینستاگرام به Create مجهز شد

در اوایل سال جاری میلادی اینستاگرام قابلیت Memories را به این شبکه اجتماعی اضافه کرد که البته کاربران در بخش تنظیمات به آن دسترسی دارند. حضور حالت Create در بخش استوری اینستاگرام مسلما باعث راحتی کاربران می شود.

در این حالت بخش های دیگری مانند GIF، نظرسنجی و شمارش معکوس نیز به چشم می خورد. برای دسترسی به Create Mode اینستاگرام تنها کافیست به بخش استوری خود بروید و در زیر دکمه دوربین، گزینه Create را لمس کنید.

در این بخش گزینه های مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد. انتظار می رود در آینده استوری گروهی به این شبکه اجتماعی اضافه شود. (استوری گروهی به اینستاگرام اضافه می شود)

قابلیت های متنوع Create در استوری اینستاگرام

از این پس کاربران به حالت Create در استوری اینستاگرام دسترسی دارند که قابلیت های متنوعی را در اختیار آن ها قرار می دهد. در این حالت شاهد حضور دکمه On This Day هستیم. با فشردن این دکمه، یک پست مربوط به روز مخصوصی از سال های گذشته تولید می شود. در حال حاضر On This Day مهم ترین بخش حالت Create محسوب می شود. در صورتی که با انتخاب این دکمه پست موردنظر شما ظاهر نشد، دکمه تاس بالا را انتخاب کنید تا پست دیگری را مشاهده کنید.

برای دسترسی به Create Mode اینستاگرام تنها کافیست به بخش استوری خود بروید و در زیر دکمه دوربین، گزینه Create را لمس کنید. در این بخش گزینه های مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد. انتظار می رود در آینده استوری گروهی به این شبکه اجتماعی اضافه شود

نظر شما درباره حالت تولید یا Create Mode استوری اینستاگرام چیست؟ فکر می کنید که قابلیت موفقی برای مقابله با تیک تاک باشد؟

یک خبر خوب برای هر ادمین پیج اینستاگرام

اگر شما هم یک ادمین پیج اینستاگرام هستید، میتوانید همین حالا در مدیر هاب ثبت نام کنید و ۷روز رایگان از خدماتی که در آن تعبیه شده است استفاده کنید.

این خدمات برای سازماندهی و مدیریت پست های اینستاگرام در مدیر هاب گذاشته شده اند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد.

همین حالا به صفحه اول بروید، ثبت نم کنید تا بتوانید از این خدمات بهره مند شوید.