مدیر هاب باز هم با مقاله ( اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام ) سراغ شما آمده تا به رونق کسب و کارهایتان کمک کند!

اینستاگرام در ابتدا این امکان را برای تمامی پیچ‌ها فعال نکرد و در وهله اول برای پیچ‌هایی که پروفایل خودشان را به بیزینس پروفایل تغییر داده بودند و یا پیچ‌هایی که تیک آبی داشتند این ویژگی را فعالسازی کرد اما بعدها اینستاگرام این قابلیت را توسعه داد اما باز هم برای بعضی مخاطبین این ویژگی بسیار مفید فعال نمیباشد.

شاید برای شما سوال باشد که مخاطبین چه چیزی را در استوری اینستاگرام خود لینک می کنند. پیج‌های فروشگاهی و بیزینسی از این قابلیت خیلی استفاده می کنند. در واقع آنها تک به تک محصولات خود را در پیج‌های خود منتشر می کنند و با قرار دادن آدرس سایت؛ مخاطبین را وادار می کنند تا محصولات آنها را خریداری کنند.

به عنوان مثال شما می توانید پیج دیجی کالا را در اینستاگرام دنبال کنید. اگر سری به پیج دیجی کالا در اینستاگرام بزنید، می بینید که این شرکت برای محصولات شگفت انگیز خود به صورت دائم لینک آنها را قرار میدهد و از شما می خواهد تا با مراجعه به سایت در مورد آنها اطلاعات بیشتری را به دست آورید. در واقع با این کار ترافیک سایت خود را افزایش میدهد.

برای استفاده از امکان زمانبندی استوری اینستاگرام کافیست در مدیر هاب ثبت نام کنید تا در زمان معین بدون نیاز به آنلاین شدن شما، منتشر شوند!

آموزش فعالسازی اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

امروز شما را با گذاشتن لینک در استوری آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید.

۱) ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را به نسخه اصلی بروز رسانی کرده و آن را اجرا کنید.

۲) با انتخاب کردن آیکون دوربین بالای صفحه  و یا لمس عکس پروفایل خود در صفحه هوم و یا صفحه پروفایل وارد بخش استوری شوید.

۳) پس از گذاشتن استوری مورد علاقه خود آیکون زنجیری که به بخش استوری اینستاگرام تازه اضافه شده است و به شکل لینک می باشد را انتخاب کنید.

۴) بعد از لمس آیکون لینک گذاری در استوری اینستاگرام برای شما دو گزینه با خواهد شد که ما برای گذاشتن لینک در استوری گزینه اول یعنی url را انتخاب میکنیم.

۵) سپس در ادامه بخش add link، لینک و یا همان آدرس مد نظر را در کادر مربوطه وارد کرده و سپس تیک آبی رنگ در بالای صفحه را لمس میکنیم.

۶) بعد از لینک دار کردن استوری خود علامت زنجیر مانند قبلی تغییر شکل جزئی خواهد دید که به معنای لینک دار شدن استوری مربوطه میباشد بعد از انتشار کردن استوری خود هم میتوانید برای مطمئن شدن از لینک خود آیکون زنجیر مانند در پایین صفحه را لمس کنید.

۵) بعد از انتشار کردن استوری فالورهای شما می توانند علاوه بر مشاهده استوری با استفاده از گزینه ( See more )  و یا با بالا کشیدن صفحه وارد آدرس لینک شما شوند.