مدیر هاب باز هم با مقاله ( ایده های پولساز اینستاگرام ) سراغ شما آمده تا به رونق کسب و کارهایتان کمک کند!

در ادامه ایده هایی را به شما معرفی می کنیم که به واسطهآن میتوانید از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنید. میزان درآمد هر شخص از این روش ها با دیگری متفاوت است. همه چیز به نحوه پیاده سازی این ایده ها و زمانی است که برای پرورش آنها اختصاص می دهید.

معرفی ایده های پولساز اینستاگرام

اینفلوئنسری:

اولین ایده پولساز اینستاگرامی به احتمال زیادی اینفلوئنسری است. برای اینکه اینفلوئنسر نامیده شوید به فالورهای زیاد و البته فعالی نیاز دارید. البته اینفلوئنسرها ابعاد مختلفی دارند که بر اساس تعداد فالورهایشان دسته بندی می شوند.هر اینفلوئنسر یک زمینهکاری که در آن تخصص بیشتری دارد انتخاب می کند. این زمینه باید زمینهتخصصی و موردعلاقهاینفلوئنسر باشد چرا که قرار است به صورت مداوم در آن زمینه محتوا تولید کند. اگر بعنوان ایده برای پیج اینستاگرام اینفلوئنسری را انتخاب می کنید بدانید که راه طولانی اما درآمدی بالا در نهایت در انتظار شماست.

شما باید همواره در حال تولید محتواهای جذاب برای مخاطبانتان باشید. به میزانی که تعداد این مخاطبان افزایش پیدا کند، سطح توقع و سلیقه آنها هم افزایش پیدا می کند و این سختی کار را دوچندان می کند. فضایی که در پیج های اینفلوئنسری برقرار است معمولا همراه با صمیمیت است. پس برای داشتن چنین صفحاتی به مهارتی بیش از کار با اینستاگرام یا اطلاعات دیجیتال مارکتینگ دارید.

مدیریت پیج اینستاگرام یا مشاور

اگر شما تخصص کافی برای کار با اینستاگرام دارید، ادمینی پیج اینستاگرام یا مشاور شغل پولساز دیگری است که به واسطهاینستاگرام ایجاد شده است. از آنجا که امروزه تقریبا تمامی کسب و کارها و برندها به سمت فعالیت آنلاین در اینستاگرام روی آورده اند، و همهآنها در استفاده از این اپلیکیشن متخصص نیستند. آنها برای رشد سریعتر در این فضا نیاز به مشاور و متخصص دارند. در این نقطه اگر دانش کافی در این زمینه دارید میتوانید به کمک این افراد بروید. البته برای اینکه افرادی از این دست شما را در این فضا بیابند، باید در اینستاگرام حضور فعالی داشته باشید.

پس در این زمینه ایده برای پیج اینستاگرام شما میتواند صفحه ای برای معرفی مهارت ها و تجربیاتتان باشد. افرادی که به دنبال مشاور و متخصص اینستاگرام و را حتی ادمین اینستاگرام می گردند، با شما ارتباط می گیرند. آنها پیج کسب و کارشان را به شما می سپارند تا با پیاده سازی استراتژی های مناسب آن را رشد دهید. مجدد تاکید می کنیم که برای این مورد  نیازمند به دانش و تخصص در حد ارائه به کسب و کارهای بزرگ هستید.

ایده های پولساز اینستاگرام – راه اندازی فروشگاه اینستاگرام و مدیریت آن

قابلیت instagram shopping یا فروشگاه اینترنتی در بستر اینستاگرام ویژگی نسبتا جدیدی است. با استفاده از این قابلیت کسب و کارها میتوانند محصولات خودشان را به طور مستقیم از طریق اینستاگرام بفروشند. یعنی با استفاده از پست های اینستاگرامی کاربران را یک راست به وبسایتشان هدایت کنند. از آنجایی که قابلیت لینک گذاشتن در اینستاگرام محدودیت های زیادی دارد، قابلیت فروشگاه یک ویژگی منحصر بفرد است. خبر بد اینکه این ویژگی برای ایرانی ها به سادگی فعال نمی شود.

اما اگر در ایران نیستید و یا در ایران هستید و برای این مشکل راه حلی پیدا کرده اید، باید بدانید که کسب و کارهای زیادی در اینستاگرام به این خدمت شما نیاز مبرم دارند. در این بین ایده برای پیج اینستاگرام شما میتواند نشان دادن مهارت هایتان در این خصوص به کاربران باشد.

فروش محصولات دیجیتال:

اینستاگرام هم برای محصولات فیزیکی و هم برای محصولات دیجیتال یک بازار همیشگی است. تمامی نکاتی که برای فروش محصولات فیزیکی وجود دارد برای محصولات دیجیتالی هم مطرح است. فروش پادکست، ای بوک ها، جزوات آموزشی، فایل های قابل پرینت برای موضوعات مختلف مثل الگوهای خیاطی، معماری، نقاشی و رنگ آمیزی و سایر مواردی از این دست به سادگی در اینستاگرام به فروش می روند. این ایده میتواند بسیار پولساز باشد، علی الخصوص زمانی که موارد گفته شده را به صورت پکیج ارائه کنید. مثلا عبارت: “۱۰۰ طرح رنگ آمیزی برای کودکان با بیشترین کیفیت فقط … تومان”. مردم از اینگونه موارد استقبال زیادی می کنند و خبر خوب اینکه فقط یکبار برای تولید آن وقت می گذارید.

بلاگرغذا:

بلاگرهای غذا پولسازترین ایده های اینستاگرامی را اجرا کرده اند. تصاویر جذاب و اشتها برانگیز از غذاهای سرو شده در رستوران های مختلف سطح شهر بسیار جذاب است. افراد زیادی دنبال کنندهاین محتوا ها هستند تا کیفیت غذاهای رستوران های مختلف، نحوهارائهخدمات و منوی غذای آنها را قبل از مراجعه بدانند. این حوزه هنوز جای کار بسیاری دارد. ایده پیچ برای اینستاگرام شما که می خواهید در این حوزه فعالیت کنید میتواند تخصصی تر شود. مثلا شما میتوانید رستوران های گیاهی را هدف قرار دهید. این موضوع با توجه به رغبت روزافزونی که به سمت گیاهخواری وجود دارد، ایدهخلاقانه ای به نظر می رسد. البته در هر حوزه ای ارائهمحتوایی قدیمی در شکلی جدید و خلاقانه قطعا موثر خواهد بود.

طراح ژست عکاسی:

اگر به خوبی می دانید که چگونه میتوانید مردم و یا حتی محصولات را در یک قاب عکس بچینید؛ چرا از این موضوع کسب درآمد نکنید؟ اگر کسب و کاری صرفا بر روی محصولاتش می چرخد، قطعا صاحب آن می خواهد که در عکس برداری از محصولات اصول چیدمان و رنگ به خوبی رعایت شود. از طرفی ممکن است کسانی که قصد فعالیت در قالب مدلینگ یا حتی اینفلوئنسری دارند نیاز داشته باشند که بهترین عکس ها را در اینستاگرامشان منتشر کنید. در این موقعیت حضور یک متخصص که به آنها بگوید چگونه بایستند و به کدام سمت نگاه کنند بسیار حیاتی است. از این رو هر کسب و کاری در این فضا میتواند مشتری بلقوهشما باشد.

استایلیست شخصی:

اینستاگرام یک فضای رویایی برای کسانی است که می خواهند تیپ و استایل خود را به نمایش بگذارند. این کار با هدف های مختلفی انجام می شود: ممکن است شخص قصد مدلینگ را داشته باشد و یا در پروژه های افیلیت مارکتینگ قصد فروش محصولات در حوزهپوشاک را داشته باشد. در هر صورت چنین اشخاصی به یک استایلیت نیاز دارند.

کسانی که به آنها بگویند چه بپوشند و برای ست کردن لباس هایشان چه ترفندی پیش بگیرند. برای ورود به این حوزه باید از خودتان شروع کنید. مردم از کجا بدانند که کیفیت و سلیقهشما در استایلینگ چیست؟ ایدهپیج برای اینستاگرام برای شما در این حالت منتشر کردن استایل هاییست که تا به حال طراحی کرده اید.

ایده های پولساز اینستاگرام – استایلیست مو:

مثل میکاپ آرتیست و استایلیت های شخصی، این زمینه کاری هم در اینستاگرام شکل جدیدی به خود گرفت. شما میتوانید هنرنمایی خود بر روی موهای خودتان و دیگران را در اینستاگرام به نمایش بگذارید. آموزش ایجاد چنین مدل هایی میتواند فالورهای زیادی برای شما بیاورد و محل درآمد شما از این کار از تعدد فالورهایتان خواهد بود. بعلاوه کسانی که به دنبال یک استایلیست حرفه ای برای موهای خودشان یا مشتریانشان هستند شما را پیدا خواهند کرد.

نمایش و اجرا:

برای کسانی که  به اجرای موارد مختلف و بازی کردن نقش های مختلف علاقه دارند، اینستاگرام یک فضای عالی برای معروف شدن است. اگر یک ساز برای زدن دارید، اگر صدای زیبایی برای خوانندگی یا شعرخوانی دارید، اگر میمیک خوبی برای اجرای بدنی دارید و نهایتا اگر استعداد خوبی در اجرای کمدی و استندآپ دارید، از دست دادن فرصتی که اینستاگرام در اختیار شما قرار می دهد عاقلانه نیست.

زمانبندی لایو اینستاگرام با ویدئو های از پیش ضبط شده

تحلیل آمار و طراحی اینفوگرافیک:

تحلیل کردن به ذات خود کار دشواری است که افراد زیادی از آن دوری می کنند. اگر شما به سطحی از دانش و تخصص برسید که بتوانید داده های بسیار بزرگ را تحلیل کنید در اینستاگرام بی کار نمی مانید. قدم بعدی که موفقیت شما را تضمین می کند ارائهاین آمار در قالبی بصری و جذاب است. اینستاگرام تصویر محور است و مردم علاقه ای به خواندن اطلاعات سخت در قالبی سخت تر ندارند. هر چه بتوانید داده های زیاد را به شکلی جذاب ارائه دهید، طرفداران بیشتری پیدا می کنید. تقریبا در همهزمینه های کاری نیاز به این افراد حس می شود. این کار نیازمند مهارتی ترکیبی شامل توانایی طراحی و روانشناسی مخاطب است.

 

 

برای مدیریت همزمان اینستاگرام  در مدیر هاب ثبت نام کنید و ۷ رور استفاده رایگان هدیه بگیرید!