تبلیغات پیج در اینستاگرام می تواند بسیار زودتر شما را به اهدافتان برساند.

مدیر هاب اینجاست تا مزایای این کار را شرح دهد.

اینستاگرام کارش را به‌عنوان یک شبکه‌ی به اشتراک گذاری تصاویر ساده آغاز کرد اما در مدت کوتاهی و بدون آن‌که مدیران آن از ابتدا در نظر داشته باشند، خیلی از کاربران پتانسیل‌های این محیط برای استفاده‌های تجاری و درآمدزایی از طریق تصاویر را کشف کردند.

اینکه شما یک پیج در اینستاگرام بسازید و منتظر بمانید تا برای آن عضو پیدا شود و پیج شما را دنبال کند، انتظار بیهوده است. برای افزایش دنبال کنندگان باید پیج اینستاگرام خود را تبلیغ کنید.

برای این منظور روش های مختلفی وجود دارد که تبلیغ پیج اینستاگرام در سایت های اینترنتی از بهترین روش هایی است که می توان روی آن حساب کرد.

تبلیغات پیج در اینستاگرام راهی عالی برای ارتقای کسب و کار شما!

شما میتوانید در مدیر هاب ثبت نام کنید و ۷روز رایگان مدیریت پست های اینستاگرام خود را انجام دهید.

محیط اینستاگرام برای تبلیغ کنندگان فضای جذابی به نظر می‌رسد، ضمن این که ۵۳% کاربران اینستاگرام، نسل جوان بین ۱۸ تا ۲۹ سال هستند که ساعات زیادی را صرف این شبکه می‌کنند.

این پلت فرم اشتراک‌گذاری عکس نه تنها در ایالات متحده محبوبیت دارد، بلکه ۷۵% از کابران آن ساکنان کشورهایی چون برزیل، ژاپن و اندونزی هستند.

 

ثبت نام در مدیر هاب

اگر شما هم یک ادمین پیج اینستاگرام هستید و به ابزارهای زیادی برای مدیریت پیج خود نیاز دارید همین حالا به صفحه اصلی مدیر هاب بروید، ثبت نام کنید و ۷روز استفاده رایگان هدیه بگیرید.