بازاریابی اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم ترسناک ترین کاربر اینستاگرام را به شما معرفی کنیم، با مدیر هاب همراه باشید!

این ایده ها بسیار می تواند برای شما مفید باشد، به خصوص که ادمین پیج اینستاگرام باشید و هدف تان رونق کسب و کارتان باشد!

صفحه شخصی اسکلتی به نام Skellie در اینستاگرام که ابتدا یک شوخی ساده میان چند کارمند یک شرکت بود حال بطور باور نکردنی تبدیل به صفحه‌ای محبوب در بین کاربران شد.

این روزها اینستاگرام یکی از شبکه های پر طرفداری است که توانسته کاربران بی شماری را جذب خود کند به طوری که می توان گفت با داشتن میلیون ها کاربر از سایر شبکه های اجتماعی دیگر پیشی گرفته است و روز به روز به تعداد کاربران آن افزوده می شود در این شبکه اجتماعی کاربران بسیاری حضور فعالی دارند به ویژه چهره های مشهور و شناخته شده ای که بیشترین فالوئر را در صفحه شخصی خود دارند و از این طریق با هواداران خود در ارتباط هستند.

اما جدا از همه این بحث ها کاربران دیگری در این شبکه اجتماعی در حال فعالیت هستند که خیلی عجیب و جالب به نظر میرسند و تبدیل به یک پیج جنجالی و عجیب و در عین حال ترسناک شده اند که در ادامه متنی در مورد یکی از همین کاربران عجیب که در فضای مجازی جنجالی به پا کرده است و عنوان عجیب ترین کار بر را به خود گرفته است را می خوانید.

ترسناک ترین کاربر اینستاگرام یک اسکلت است!

عجیب ترین صفحه‌اینستاگرام را می توان مربوط به یک اسکلت دانست. این اسکلت که در صفحه‌ای به نام #omgliterallydead فعالیت می‌کند حالا به ۱۵۰ هزار دنبال کننده رسیده است.

«دانا هرلیهِی»، مدیر رسانه های اجتماعی در یکی از شرکت های آمریکایی است. او چندی پیش در ماه اکتبر، حوالی هالووین، یک بسته پستی دریافت می‌کند که داخل آن یک اسکلت پلاستیکی بوده است. همین هدیه عجیب، ایده ای جالب در ذهن او ایجاد می‌کند. ایده ای که کلی دنبال کننده برای او به همراه داشت.

روزی که او این اسکلت را دریافت کرد، برای خنده و شوخی، یک لیوان قهوه استارباکس دست اسکلت داد و با همکارش از آن عکس برداشتند. سپس آن را در اینستاگرام خود با دوستانش به اشتراک گذاشت. به دنبال بازدید خوبی که داشت، تصمیم گرفت برای این آقا/خانم اسکلت یک اکانت جداگانه بسازد و در موقعیت‌های مختلف، از او عکاسی کند. اکانت این اسکلت، Skellie  نام دارد.

او در تمام این تصاویر در حال انجام کارهای گوناگون است و تمام چالش‌های مختلفی که در طول سال در اینستاگرام رواج داشته است را انجام داده است. این صفحه ابتدا یک شوخی ساده میان چند کارمند یک شرکت بود که کم‌کم تبدیل به صفحه‌ای محبوب شد.

این اسکلت هرروز تعداد دنبال کنندگانش را بیشتر می‌کند و ممکن است تا چند ماه دیگر این تعداد از مرز نیم میلیون نفر گذر کند. البته این اسکلت سختی‌هایی هم دارد مخصوصاً آنکه بدنش شکننده است و تابه‌حال حین عکاسی بعضی از قسمت‌های بدنش شکسته است.

 

شما برای بازاریابی اینستاگرام چه راه عجیب و غریبی به ذهنتان می رسد؟