امروز به بهانه ترفند هایی برای تولید محتوا جهت تبلیغات در توییتر آمده ایم تا باز هم درباره بازاریابی شبکه های اجتماعی با هم صحبت کنیم.

با مدیر هاب همراه باشید

ترفند هایی برای تولید محتوا جهت تبلیغات در توییتر

Pin Post

  • Pin Post به شما اجازه میدهد که یک مطلب در بالای صفحه باقی بماند. مثلا اگر برای کاربران تخفیفی در نظر گرفته اید میتوانید این مطلب را پین کنید تا حتی زمانی که کاربر درحال خواندن مطالب قدیمی تر است، مطلب پین شده در صفحه باقی بماند. توجه کنید که این توییت توجه زیادی جلب میکند پس باید خلاقانه ترین و البته گویاترین پست را پین کنید و نه صرفا توییتی با بازدید بالا.

Analytics در توییتر

  • گزینه تحلیل و بررسی و یا همان Analytics در توییتر مختص بازاریابی توییتر است. این ابزار به شما امکان مشاهده و متعاقبا بررسی میزان کلیک خوردن لینک ها، ریتوییت ها، و به طور خلاصه واکنش کلی کاربران به یک توییت را ، ممکن میسازد. قالبیت تشخیص واکنش کاربران به یک تبلیغ، امری حیاتی در دنیای دیجیتال مارکتینگ است که طراحان توییتر به خوبی از این نیاز آگاهند.

هشتگ

  • از هشتگ ها به درستی استفاده کنید. با استفاده درست از هشتگ ها میتوانید میزان بازدید برند خود را، تا ۲ برابر افزایش دهید. از هشتگ ها برای اطلاع رسانی رویداد ها، تخفیف ها و فروش های ویژه بهره ببرید.گرچه بهتر است در هر توییت بیشتر از ۳ هشتگ استفاده نکنید.

ویدئو

  • ویدئو های لایو ۳۶۰ درجه ابزار مفید دیگری است که به شما امکان نمایش محصول و یا سرویس تان را میدهد. برای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آژانس های گردشگری این ابزار بسیار شگفت انگیز عمل میکند.

 

بازاریابی توییتر

 

تگ کردن

  • تگ کردن افراد را فراموش نکنید. در عکس ها و گرافیک ها افراد را تگ کنید. میتوانید حتی مکان های واقعی مانند یک شعبه یا فروشگاه را تگ کنید.

نیم فاصله

  • همانطور که میدانید در توییتر میتوان حداکثر از ۲۸۰ حرف استفاده کرد (عکس ها شامل این تعداد نمیشوند). گرچه برای درج چند کلمه بیشتر میتوانید از نیم فاصله بین کلمات استفاده کنید و در صورت امکان، بعضی کلمات را سرهم بنویسید.

 

و در آخر نباید تاثیر تصویر، توضیح بیو، و اسم انتخابی را نادیده بگیرید.

سعی کنید توضیحی برا معرفی برند خود بنویسید که به گویاترین شکل ممکن محصول و یا سرویس شما را نشان دهد.

اگرچه در بازاریابی توییتر روند ترند شدن بسیار محبوب است و شما هم گهگاهی میتوانید به این ترند ها بپیوندید و عکس پروفایل خود را هماهنگ با دیگران کاربران کنید.

با این کار، شما ارتباطی عاطفی با فالوئرهای خود برقرار کرده اید، و شک نکنید که نتیجه ی آن چیزی جز تبلیغ بیشتر برندتان نخواهد بود.