امروز هم به بهانه مقاله (( حل مشکل آپلود نشدن ویدیو در اینستاگرام )) پیش شما آمده ایم تا به اطلاعات آموزش اینستاگرام شما کمک کنیم.

پس با ما همراه باشید و این مقاله کاربردی را از دست ندهید!

چند ماهی است که مشکل عجیبی در رابطه با آپلود ویدیوها گریبان‌گیر برخی پیج‌های اینستاگرامی ایرانی و خارجی شده است. این مشکل که باعث آپلود نشدن ویدیوها خواهد شد، به این شکل است که گاهی اوقات بعد از انتخاب ویدیوی مورد نظر و لمس گزینه‌ی Share، ویدیو عملیات بارگذاری را شروع می‌کند.

اما به‌محض رسیدن به نیمه‌های راه، بارگذاری متوقف می‌شود و پیغام ارور «Video Wasn’t Posted» نمایش داده می‌شود. به کمک یکی از روش‌های پیشنهادی توسط کاربران XDA، می‌توانید مشکل آپلود را حداقل در لحظه حل کنید و ویدیویی را که با ارور Wasn’t Posted مواجه شده است، در همان لحظه ارسال کنید.

آموزش اینستاگرام

مراحل حل مشکل آپلود نشدن ویدیو در اینستاگرام

مرحله اول: بعد از مشاهده‌ی این خطا، از اپلیکیشن اینستاگرام خارج شوید. سپس به Setting گوشی و بخش Application Manager وارد شوید و اپلیکیشن اینستاگرام را در لیست اپ‌های نصب‌شده پیدا کنید. بعد از ورود به صفحه‌ی اپ، گزینه‌ی Clear Cache را لمس کنید تا کش برنامه حذف شود. اگر این گزینه غیرفعال است، چند ثانیه‌ای صبر کنید تا بعد از محاسبه‌ی میزان کش، فعال شود.

مرحله دوم: بعد از Clear Cache کردن اینستاگرام، نوبت به توقف اجباری برنامه است. در همین صفحه و در بالای صفحه گزینه‌ی Force Close را لمس کنید.

مرحله سوم: اپلیکیشن تغییر آی‌پی خود را فعال کنید و بعد از آن، اینستاگرام را اجرا کنید.

مرحله چهارم: بعد از اجرای اینستاگرام، مجددا ارور Wasn’t Posted را مشاهده خواهید کرد. کافی است آیکون Try Again را لمس کنید. این بار برخلاف قبل، عملیات آپلود به‌درستی ادامه پیدا خواهد کرد و در نهایت با موفقیت آپلود می‌شود.

نکتهمعمولا در این حالت نوار آپلود ویدیو ثابت می‌ماند و در نهایت به‌صورت ناگهانی به Finishing تبدیل می‌شود؛ بنابراین بهتر است با کمی صبوری، یا ریفرش‌کردن فید، منتظر اتمام آپلود ویدیو بمانید.

 

ثبت نام در مدیر هاب برای مدیریت شبکه های اجتماعی

می دانستید شما می توانید برای مدیریت آسان شبکه های اجتماعی خود در مدیر هاب ثبت نام کنید و هر تعداد اکانتی که دارید را تحت سلطه قرار دهید؟

کار با این پلتفرم نیاز به هیچ آموزش خاصی نداشته و ما مطمئنیم شما می توانید با این پلتفرم در افزایش برندینگ خود موفق شوید.

همین حالا ثبت نام کنید و هفت روز استفاده رایگان هدیه بگیرید.

برای مطالعه مطالب بیشتر در زمینه آموزش شبکه های اجتماعی به بخش وبلاگ وب سایت مراجعه کنید.