احتمالا شما هم هدفتون برای بازدید از این مقاله درخشیدن در یوتیوب بوده و به دنبال اطلاعات خوبی هستین که بهتون برای رسیدن به هدف کمک کنه.

یوتوب در سال های اخیر رشد زیادی داشته و کاربران این رسانه تقریبا هر چیزی که فکر کنین رو در اون به اشتراک می ذارن؛ از ویدیوهای خانگی بامزه و خنده دار گرفته تا تریلرهای خانگی بسیار بزرگ و پرهزینه.

کاربران این رسانه اجتماعی در سراسر جهان، هر آنچه که بتونن به عنوان یک محتوای ویدیویی تهیه کنن و به نظرشون جذاب باشه رو به اشتراک می ذارن.

بعضی از افراد که اکنون می شه از اون ها با نام سلبریتی های یوتیوب یاد کرد، چنان در این امر موفق بودن که اکنون در سراسر جهان چهره هایی شناخته شده به شمار میان. معمولاً محتوای آپلود شده توسط این افراد به مقدار قابل توجهی دیده شده و بازنشر می شه.

با مدیر هاب همراه باشین.

این رو هم اضافه کنیم که ما مقاله های زیادی برای بازاریابی شبکه های اجتماعی توی همین وب سایت داریم که می تونن بهتون کمک کنن.

درخشیدن در یوتیوب با راهکارهای افزایش فالوور‌

 

افزایش فالوئر‌های کانال یوتیوب، از ابعاد مختلفی می ‌تونه شبیه به افزایش فالوئر در اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگه ای باشه. هر چند که در این میان نباید از تفاوت‌های حیاتی هم غافل شیم.

برای مثال توجه داشته باشین برای اینکه در این زمینه موفق بشین لازمه کاربران زیادی پست‌های شما رو دنبال کنن یا به عبارتی، محتوایی که توسط شما تولید شده انقدر جذاب باشه که کاربر بی‌حوصله فضای مجازی رو جلب کنه، انقدر که اون فرصتی به شما بده و محتوای شما رو مطالعه یا تماشا کنه.

پس این یک نکته مشترک بین تمام شبکه ‌های اجتماعیه که برای جذب مخاطب باید محتوای جذاب تولید کنین. یکی دیگه از موارد مشترک اینه که پروسه افزایش فالوئر‌ها، زمانبره و گاهی بعد از مدتی که هیچ موفقیت چشمگیری نداشتید، به صورت ناگهانی سیر صعودی رو طی خواهید کرد.

پس لازمه که کمی صبور باشین و فقط در زمان تولید محتوا و انجام تنظیمات دیگه، به خوبی عمل کنین. و اما تفاوت‌هایی که تولید محتوا در یوتیوب با شبکه‌ های اجتماعی دیگه نظیر اینستاگرام و فیسبوک داره اینه که قراره شما ویدئو‌هایی تولید کنین که مخاطبان رو به خود جذب کنه و تولید محتوای ویدئویی نیاز به هزینه‌ های بیشتری داره، هم از نظر زمانی و هم از نظر مالی.

پس لازمه با برنامه ‌ریزی دقیق پیش برین و عمل کنین. در ادامه تعدادی از راهکار‌های عملی برای افزایش فالوئر‌های کانال یوتیوب رو نام می ‌بریم. با به کار بستن این موارد می‌ تونین در مدتی نه چندان طولانی، تعداد اعضای کانال یوتیوب تون رو افزایش بدین.

کانال یوتیوب تون رو معرفی کنین

کانال یوتیوب تون رو معرفی کنین. شما برای محتوایی که در یوتیوب ایجاد می‌ کنین، هزینه ‌های مختلفی متحمل شدین پس خجالت نکشید و کانال یوتیوب تون رو معرفی کنین. بسیاری از افرادی که به تازگی کانال یوتیوب خود راه انداختن، می ‌خوان اعضای بیشتری رو به خود جذب کنن و نهایتاً ویدئوی اون ها انقدر محبوب باشه که توسط الگوریتم‌های یوتیوب تشخیص داده شده و در لیست پیشنهادها قرار بگیره.

متأسفانه بعضی از افراد در راه افزایش فالوئر‌های کانال یوتیوب خود به دنبال راهکار‌هایی هستن که با دور زدن اینستاگرام بتونن یک شبه هزاران سابسکرایبر برای اون ها پیدا کنن.

یک توصیه جدی برای شما داریم و اون هم اینکه به جای صرف وقت برای پیدا کردن هک‌ها، کانال تون رو معرفی کنین و منتظر ترافیک‌ های طبیعی بمونین. الگوریتم‌های یوتیوب، روز به روز پیشرفت می ‌کنن و تقریباً غیر ممکنه که از راهی غیر از راه طبیعی بتونین برای خود سابسکرایبر پیدا کنین. به علاوه حتی اگه بعد از هک موفق شدین این کار رو انجام بدین ممکنه توسط یوتیوب بلاک بشین.

پس بهترین کار اینه که ارزش محتوای تولیدی شده رو حفظ کنین و به معرفی کردن کانال یوتیوب خود بپردازین. برای مثال اگه در شبکه‌ های اجتماعی دیگه ای مثل فیسبوک و اینستاگرام، فعال هستین از دوستان و فالوئر‌های خود بخواین که از کانال یوتیوب شما دیدن کرده و اون رو به دیگران معرفی کنن.

بازاریابی یوتیوب

از امکانات یوتیوب استفاده کنین

از امکانات یوتیوب استفاده کنین.همچنان که الگوریتم ‌های یوتیوب در حال پیشرفت هستن، امکاناتی هم به اون اضافه می ‌شه. بعضی از این امکانات به شما کمک می ‌کنن تا اعضای کانال یوتیوب تون رو افزایش بدین. برای مثال به جای استفاده از پلی لیست ‌های معمولی می ‌تونین از Power Playlistها استفاده کنین.

Power Playlistها به جای اینکه بر اساس عنوان ها مرتب شده باشن بر اساس خروجی‌ها مرتب شدن. یعنی یک عنوان اصلی وجود داره که تمام ویدیو‌هایی که به این عنوان پرداختن در Power Playlist موجود هستن.

بعضی از امکانات مهم یوتیوب رو توی بخش آموزش یوتیوب آماده کردیم که می تونه براتون مفید باشه.

برای درخشیدن در یوتیوب بر اساس زمانبندی ویدئو تولید کنین

اگه امکانی وجود داشته باشه تا عملکرد یوتیوبر‌های موفق رو مورد بررسی قرار بدین متوجه خواهید شد که این افراد در کانال‌های خود، به صورت مستمر، ویدئو‌ها رو منتشر می ‌کنن.

برای مثال به مدت ۷ سال، هر هفته یک ویدئو!

وقتی شما بر اساس یک زمانبندی، ویدئو‌ها رو منتشر کنین به مخاطبان این پیام رو میدید که فعال هستین و به علاوه در ذهن اون ها باقی می مونین.

پس حتماً سعی کنین که بین زمان های تولید محتوا در کانال یوتیوب وقفه نداشته باشین و در صورت امکان انتشار ویدئو‌ها رو بر اساس زمانبندی خاص انجام بدین. البته هرگز کیفیت رو فدای کمیت نکنین چون صرف انتشار ویدئو، کانال شما رو جذاب نخواهد کرد.

 

از دست ندین: تولید محتوا چه کارکردهایی دارد؟

 

در ویدئو‌ها، کانال یوتیوب تون رو تبلیغ کنین

اگه شما یک ویدئوی موفق و پر بیننده، تولید کرده باشین شانس این رو پیدا می ‌کنین که ویدئو‌های دیگه تون رو هم به کاربران پیشنهاد بدین. کافیه در انتهای ویدئو‌ها، تبلیغی از بقیه ویدئوها قرار بدین به این ترتیب، کاربران رو تشویق می ‌کنین که ویدئوهای بعدی رو هم ببین.

فقط توجه داشته باشین که به درستی این پیشنهاد رو انجام بدین تا کاربر حس نکنه مجبوره ویدئوی پیشنهادی شما رو ببینه. ویدئویی که پیشنهاد میدید بهتره موضوعی مرتبط با ویدئوی جاری داشته باشه.

برای درخشیدن در یوتیوب به کامنت‌ها پاسخ بدین

به نظراتی که کاربران درباره ویدئوی شما دارن پاسخ بدین. پاسخ دادن به کامنت‌ها به‌خصوص وقتی تازه ویدئو منتشر شده باشه، ارتباط شما رو با مخاطبان قوی‌تر می کنه و باعث می‌ شه پرسونای مخاطبان رو هم بهتر بشناسین.

از جذاب ‌ترین ویدئوی کانال خود استفاده کنین

از جذاب ‌ترین ویدئوی کانال خود استفاده کنین تا کاربران بیشتری رو برای عضو شدن در کانال تشویق کنین. یوتیوب امکانی داره که به شما نشان میده هر کدام از ویدئو‌ها، چه تعداد سابسکرایبر به کانال اضافه کردن. یک بررسی انجام بدین و وقتی متوجه شدین کدام ویدئو، محبوب‌تر از بقیه اس، از اون استفاده کنین تا اعضای کانال رو افزایش بدین.

وقتی این ویدئوی تونسته تعداد اعضا رو افزایش بده پس باید بیشتر جلوی چشم باشه. اگه به خاطر داشته باشین گفتیم که در انتهای ویدئو‌ها، تبلیغاتی از ویدئو‌های دیگه رو قرار بدین.

حالا این ویدئوی پیشنهادی می‌ تونه همان ویدئوی محبوب باشه که تعداد اعضای کانال رو افزایش داد. می ‌تونین این ویدئوی محبوب رو در ابتدای Playlist کانال قرار بدین.

لوگویی جذاب برای کانال یوتیوب بسازین

بسته به سرمایه ‌گذاری که برای کانال یوتیوب، لوگوی مناسبی هم برای اون تهیه کنین. یعنی اگه برای شما مقدور نیست لازم نیست که این لوگوی حرفه ‌ای باشه ولی حتماً خاص باشه و در طول پخش ویدئو، نمایش داده بشه. با این کار به کانال خود شخصیت می ‌دید و در ذهن کاربران بیشتر می مونین.

چگونه بازدید یک ویدیو در یوتیوب رو بالا ببریم؟

برای اینکه بتونیم به این هدف برسیم چند راه حل یا بهتر بگوییم تاکتیک وجود داره. که در ادامه به بررسی اون ها می ‌پردازیم. توجه داشته باشین راهکار‌هایی که پیشنهاد می‌ دهیم لازم نیست که همگی برای یک ویدئو به کار برده شن. قراره شما مخاطبان تون رو بیابید و اون ها رو تشویق کنین که ویدئوی جدید شما رو تماشا کنن.

پس چگونه بازدید یک ویدیو در یوتیوب رو بالا ببریم، همیشه پاسخ یکسانی نداره چون پرسونای مخاطبان هر کانال با کانال دیگه، متفاوته. پس بر اساس شناختی که از مخاطبان خود دارین یک یا چند تا از راهکار‌ها رو عملی کنین.

برای درخشیدن در یوتیوب از عنوان های جذاب استفاده کنین

گاهی با استفاده از عنوان های جذاب می ‌تونین کاربران رو تشویق کنین که ویدئوی شما رو بازدید کنن. اینکه چه عنوانی می ‌تونه برای مخاطبان جذاب باشه بستگی به پرسونای مخاطبان هر کانال داره.

آیا شما کانالی دارین که در اون به زندگی خصوصی سلبریتی‌ها می‌‌ پردازین؟ معمولاً پیدا کردن عنوان های جذاب برای چنین کانال‌هایی چندان سخت نیست!

البته این یک مثال بود و قطعاً هر چقدر موضوعی که به اون می ‌‌پردازین تخصصی‌تر باشه، انتخاب عنوان برای اون نیاز به تمرکز بیشتری خواهد داشت.

در شبکه ‌های اجتماعی دیگه تبلیغ کنین

اگه به موازات فعالیتی که در یوتیوب دارین در شبکه ‌های اجتماعی دیگه هم فعالیت می ‌کنین، می ‌تونین ویدئوی جدیدتون رو در آنجا تبلیغ کنین و از دوستان یا فالوئر‌های خود بخواین که اون رو بازدید کنن.

از اینفلوئنسر‌ها کمک بگیرین

در هر زمینه ‌ای که فعالیت می ‌کنین قطعاً اینفلوئنسرهایی رو هم می‌ شناسین.

می ‌تونین با اون ها مصاحبه‌ای انجام بدین و سپس قرارداد ببندین.

این افراد تأثیر گذار، تعداد بالایی فالوئر دارن که با تشویق اون ها به تماشای ویدئوی شما، بازدید رو بالا می‌ برن.

مهم ترین راه برای درخشیدن در یوتیوب تولید محتوای جذابه

هدف شما اینه که تعداد بازدید از ویدئوی شما بالا برود، باید بدانید تا زمانی که ویدئوی شما جذاب نباشه، در این راه موفق نخواهید بود پس قبل از هر چیز به کیفیت ویدئو و محتوای اون بپردازین.

آموزش یوتیوب

خرید بازدید یوتیوب

خرید بازدید یوتیوب یکی از اون کسب و کار‌های جدیده که در فضای مجازی طرفداران خاص خودش رو داره.

ما توصیه می ‌کنیم برای اینکه تعداد بازدید یا حتی اعضای کانال تون رو بالا ببرین از راه‌ های درست این کار رو انجام بدین و برای کانال خود یک ترافیک طبیعی داشته باشین. با این حال برای خرید بازدید یوتیوب می ‌تونین به سایت‌های ایرانی یا خارجی مراجعه کرده و در ازای مبلغی، بازدید ویدئو‌ها رو بالا ببرین.

معمولاً خرید بازدید یوتیوب توسط یوتیوب تشخیص داده می ‌شه به‌خصوص که روز به روز الگوریتم‌های مربوط به اون پیشرفت می ‌کنن پس ممکنه با این کار نهایتاً باعث بن شدن کانال یوتیوب خود بشین.

خرید سابسکرایب یوتیوب

خرید سابسکرایب یوتیوب دقیقاً مثل خرید بازدید یوتیوبه. یعنی برای این کار کافیه به سایت‌هایی مراجعه کنین و در ازای مبلغی این سابسکرایب‌ها یا اعضا رو خریداری کنین. خرید سابسکرایب یوتیوب به این شکله که مبلغی که پرداخت می ‌کنه بسته به تعداد سابسکرایب‌ها و مدت زمانی که کانال شما رو دنبال خواهند کرد، متفاوت خواهد بود.

مثل مورد قبل به شما توصیه می ‌کنیم که برای افزایش اعضای کانال یوتیوب خود از راهکار‌های طبیعی استفاده کنین به این ترتیب، کانال شما پرسونالیتی خودشو خواهد داشت و مخاطبانی خاص رو اون رو دنبال می ‌کنن که کاربران واقعی هستن. پس به جای خرید سابسکرایب یوتیوب، اعضای کانال تون رو به مرور و از راه‌ های درست افزایش بدین.

 

از دست ندین: ساخت و طراحی اپلیکیشن

 

افزایش ویو یوتیوب

افزایش ویو یوتیوب به این معنیه که تعداد بازدید ویدئو‌هایی رو که در کانال یوتیوب خود، منتشر کرده‌ایم بالا ببریم. هر چقدر بیشتر شاهد افزایش ویو یوتیوب باشیم، می ‌تونیم امیدوار باشیم که یوتیوب ویدئوی ما رو در لیست پیشنهادی نمایش بده.

همچنین افزایش ویو یوتیوب باعث می ‌شه که اون ویدئو توسط موتور‌های جستجو زودتر یانکس شده و در لیست نتایج جستجو نمایش داده شه.

افزایش ویو یوتیوب یا همان افزایش بازدید ویدئو به کمک راه ‌هایی که پیش از این در همین مطلب نام بردیم، ممکنه. توصیه می ‌کنیم که برای رسیدن به این هدف از روش‌های صحیح استفاده کنین تا کانال شما هم یک ترافیک طبیعی داشته باشه.

چگونه در یوتیوب بازدید بزنیم؟

شاید حالا فرصت مناسبی باشه تا دقیق ‌تر به این سؤال پاسخ بدیم که چگونه در یوتیوب بازید بزنیم؟

توجه داشته باشین که در ابتدا یوتیوب برای تعیین تعداد بازدید‌های یک ویدئو به تعداد دفعاتی که ویدئو دانلود شده، بسنده می کرد.

اما با وجود آمدن هک‌ها و ربات‌هایی که بازدید‌های غیر واقعی ایجاد می ‌‌کردن، یوتیوب روند و الگوریتم ها رو تغییر داد.

حالا زمانی بازدید یک ویدئو شمرده می ‌شه که ویدئو توسط کاربر، play شده باشه. چگونه در یوتیوب بازدید بزنیم؟

کافیه ویدئویی با کیفیت و محتوایی جذاب تولید کرده و برای تبلیغ کنین.

چگونه یوتیوبر شیم؟

حتماً با دیدن یوتیوبر‌های موفق و مشهور این سؤال به ذهن شما خطور کرده که چگونه یوتیوبر شیم؟ اولین قدمی که برای این کار می ‌تونین انجام بدین، ایجاد یک کانال یوتیوبه.

سپس باید تعیین کنین که در چه موضوعی می‌ خواهید محتوای ویدئویی تولید کنین. برای اینکه یوتیوبر بشین و در این راه موفق باشین نیاز به برنامه ‌ریزی و مطالعه دارین ولی بیش از همه این‌ها لازمه که ایده‌ های تازه و خلاقانه رو برای تولید ویدئو‌های خود به کار بگیرین.

چگونه یوتیوبر شیم؟ یک پرسش ساده ست ولی پاسخ ساده ‌ای برای اون نمی‌ شه پیدا کرد. موضوعاتی که در یوتیوب دنبال می‌ شن بسیار گسترده هستن و همان‌طور که گفتیم باید در این راه خلاقیت داشته باشین تا کاربران رو به خود جذب کنین.

هشتگ گذاری در یوتیوب

هشتگ گذاری در یوتیوب دقیقاً مثل هشتگ گذاری در اینستاگرامه. یعنی وقتی که در حال بارگذاری ویدئوی جدید هستین کافیه که در انتهای متنی که برای توضیح ویدئو می ‌نویسین از هشتگ‌های مد نظر خود استفاده کنین.

این هشتگ‌ها باعث می‌ شن که کابران ویدئو‌های مورد جستجو رو سریع‌تر پیدا کنن. پس متوجه شدیم که هشتگ گذاری در یوتیوب هم دقیقاً مثل اینستاگرامه و از همان قوانین تبعیت می‌ کنه.

در حال حاضر، یوتیوب به صورت مناسب و کارآمدی از امکان هشتگ گذاری استفاده نمی ‌کنه ولی قطعاً در این ویژگی پیشرفته‌ تر خواهد بود. پس توصیه می ‌کنیم که در موقع بارگذاری ویدئو جدید، از هشتگ گذاری در یوتیوب غافل نشین.

 

آخرین راهکارها برای درخشیدن در یوتیوب

تنها به پیروی صرف از روش های معمول اکتفا نکنین

بسیاری از کاربران تازه کار یوتیوب به دنبال ویدئوهای آنلاین و پُرطرفدار می گردن و اون رو کپی می کنن، «لوزو» یکی از بهترین یوتیوبرهای جهان معتقده که شاید ویدئوهای کم طرفدارتر و کمتردیده شده برای شروع مناسب تر باشه.

او افزود: “برای من که از همان ابتدای کار این گونه بود؛ این که چه چیزهایی رو از دست می دم! و چه چیزهایی رو دوست دارم ببینم! افراد زیادی بر آنچه که همه تماشا می کنن، تمرکز دارن! چه چیزی در حال حاضر از همه معروف تر و جالب تره! واقعاً شاید این روش درستی نباشه چون همیشه قبل از ما کسی هست که این کار رو  به خوبی انجام داده.

روزهای اول کار صبور باشین

تقریباً کسی وجود نداره که بلافاصله با آپلود اولین ویدئوی خود در یوتیوب به موفقیتی عظیم برسه و حتی اگه چنین موفقیتی به دست بیاره، به این معنا نیست که این موفقیت تکرار خواهد شد. «لوزو» سازندگان رو تشویق به  صبر و شکیبایی،همرار و پشتکار ترغیب می کنه.

او گفت: “باید به خاطر داشته باشین که اینکار زمان زیادی می برد، خود من وقت زیادی صرف کار کردم تا تونستم ۳۰ نفر مخاطب داشته باشم تا ویدئوی مرا تماشا کنن. بعد، زمان اون فرا می رسه که همه فیلم رو به اشتراک می ذارن و همه به سمت فیلم های قبلی شما میان، پس در این مسیر ذره ای اتلاف وقت وجود نداره.”
«دیوید ریپرت» از یوتیوب که در MIPTV با «لوزو» مصاحبه کرده، خودش هم توصیه ای مشابه داره، رپرت می گه: “بعضی تصور می کنن که همیشه شروع کار با یک شوی تلویزیونی و اینکه صبور باشیم و کم کم مخاطبان مون رو افزایش دهیم، بهترین کاره.”

این کار ارزش سرمایه گذاری و خرید تجهیزات رو داره

«لوزو» با استفاده از سابقه ای که در امر تولید تلویزیونی داشته، کار خود با چیزی بیش از میزان متوسط​​ کاربران آخر شب، آغاز کرده اما با این حال، اون هم اشاره می کنه که امروزه، بیشتر مردم می تونن از جای خود بلند شن و هر جایی که دلشون خواست برن و بدون هیچ هزینه ای از تماشای ویدئوهای تلویزیونی لذت ببرن، تنها کافیست یک تلفن هوشمند مناسب و معقول داشته باشن.

با این حال وقتی پول به سمت شما آمد و درآمدی کسب کردید حالا خرید یک دوربین که شاید مقرون به صرفه تر از چیزی باشه که فکرش رو می کردید سرمایه گذری مناسبی باشه.

امروزه خرید تجهیزاتی که می تونه کیفیت فیلم شما بالاتر ببره و اون رو زیباتر و دیدنی تر جلوه بده، چندان گرانقیمت نیست. ویدئوهای من کمی بهتر به نظر می رسه، چون عمق میدانی بیشتری داره و دارای بافتی منسجم تره.

صنعت تلویزیون دوره پُررونقی رو سپری می کنه و موبایل ها در حال حاضر اولین و پُرمخاطب ترین صحنه های نمایشی محسوب می شه.

در این کار نیازی به تیم پرسنلی نیست

«لوزو» کانال تلویزونی خودشو تنها با کمک یک نفر دیگه -یعنی نامزدش- اداره می کنه و همزمان با پیشرفت در کار، در برابر وسوسه استخدام پرسنل بیشتر هم مقاومت کرده.

اون می گه: “واقعاً نیازی به پرسنل زیاد نیست، در این کار فقط به یک یا دو نفر نیاز دارین. من می تونم بیشتر فرمت ها رو خودم انجام بدم و باز هم تعداد مخاطبان کارم به صدها هزار نفر می رسه و این امر دلیلش اینه که جلب مخاطب به شخصیت کار و هرچی که میگید، بستگی داره.”

اون اضافه می کنه که نه تنها تونایی نوشتن و ارائه برنامه، بلکه تونایی بازاریابی یوتیوب و حتی رسیدگی به حساب ها رو هم در خود تقویت کرده.

اون پیش تر، در جلسه ای جداگانه گفته بود: “ما هر لحظه کلاه افراد مختلفی رو بر سر می ذاریم که در شرکت های تولید کالاهای تصویری مشغول فعالیت های متعدد هستن.”

زمان سرمایه گذاری در رسانه های اجتماعی

یک ویژگی مشترک کاربران یوتیوب اینه که با هواداران خود در یوتیوب ارتباطی برقرار نمی کنن و هواداران اغلب زمان زیادی رو صرف توییتر، فیسبوک و دیگه شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های مختلف می کنن و مهم ترین قسمت کار اینه که کاری کنیم تا در دسترس مخاطبان باشیم و بتونیم در شبکه های اجتماعی با مخاطبان خود در تعامل مستمر قرار بگیریم.

«لوزو» می گه: “من واقعاً وقت زیادی رو در شبکه های اجتماعی سپری می کنم و گفتگوها و تماس های مستمری با مخاطبان خود دارم. اینجا مردم موقع دیدن فیلم ها حس نزدیک خاصی به شما پیدا می کنن.”

او پیش از این، حس مشابهی رو ابرازکرده و گفته بود: “این حسیه که همراه با یوتیوب به سراغ افراد می آید، مردم به شدت با سازندگان محتوای تصویری حس نزدیکی می کنن.

سازندگان هم با افرادی که فیلم های اون ها رو تماشا می کنن، در ارتباط قرار می گیرن و این شمایید که کاری می کنین تا اون ها چنین حس مشترکی رو تجربه کنن.”

کانال های دیگه ای که همراه با شما رشد می کنن رو در نظر بگیرین

همین که بزرگ و بزرگتر می بشین، کانال های بیشتری رو مدنظر بگیرین. همه ستاره ها و سازندگان محبوب محتوا در یوتیوب ابتدا با یک کانال شروع به کار می کنن، اما «لوزو» می گه: “همین که متوجه محبوبیت خود شدم، حس کردم باید کانال های دیگه ای راه اندازی کنم تا کار به صورت تخصصی تر صورت گیرد و همه موضوعات از یک کانال واحد و عمومی منتشر نشه.”

بسته به هدفی که دنبال می کنین، شاید لازم باشه تا زبان دیگه ای بکار بگیرین. مثلاً کودکان یک زبان رو می پسندن و موضوعات خاصی رو دوست دارن و نوجوانان زبان و موضوعات دیگه ای رو برای دیدن انتخاب می کنن و بزرگسالان رو چیزهای مختلف دیگه ای جلب می کنه.

 

بازاریابی شبکه های اجتماعی

آخرین حرف ما برای درخشیدن در یوتیوب

اول از همه مطمئن بشین واقعا می خواهید یک یوتیوبر بشین و نمی خواین فقط وقتتون رو هدر بدین.

این کار رو برای کسب درآمد و یا معروف شدن نمی کنین و تنها برای لذت بردنه.

وقتی علاقه و اشتیاق تو کاری باشه درآمد و محبوبیت رو هم با خودش میاره پس روی کیفیت حتما کار کنین.

موضوع خودتون رو مشخص کنین و حتما برای ساخت ویدیو حول اون موضوع برنامه ریزی کنین.

به مردم برای رسیدن به اهداف و حل مشکلاتشون کمک کنین در این صورت باعث جذب توجه افراد جدید به خود می بشین و اون ها رو تبدیل به طرفدارن خود می کنین.

 

با لوازم درست اقدام به ضبط ویدیو کنین، فراموش نکنین دوربین مهم ترین وسیله نیست!

میکروفون و نورپردازی باعث ایجاد تفاوت می شه!

در اول کار خرج زیادی برای خرید لوازم حرفه ای، روی دستتون نذارین.

 

 

خبر خوب ما!

مدیریت شبکه های اجتماعی نیاز به تخصص، زمان و انرژی زیادی داره، اما نمی شه تاثیرات اون ها را روی ترافیک وب سایت، بهبود سئو و برندینگ نادیده گرفت. برای همین مدیر هاب اینجاست تا شما همزمان و به شکل اصولی در همه شبکه های اجتماعی خود فعالیت و مدیریت داشته باشین.

 

کافیه به صفحه اصلی وب سایت برین، ثبت نام کنید و هفت روز استفاده رایگان هدیه بگیرین!