مشخص است که مطلب (( طریقه استفاده از لینکدین )) می خواهیم باز هم به آموزش لینکدین بپردازیم و اطلاعات شما را در این زمینه بالا ببریم.

پس با مدیر هاب همراه باشید و این مطلب را از دست ندهید.

 

چگونه در لینکدین پیام بفرستیم 

نحوه پیام دادن در لینکدین به این صورت است که در قسمت سرچ نام کسی را که میخواهید به آن پیام بدهید را وارد میکنید . وارد پرفایل آن می شوید . در صفحه وارد شده بر روی  message  کلیک کرده و پیام خود را برای آن شخص ارسال میکنید .

 

 نحوه ارسال پست در لینکدین

بعد از  تکیمل اطلاعات در لینکدین اولین سوالی که برای کاربر پیش می آید این است که چگونه در لینکدین پست بگذاریم؟ برای انجام اینکار به ۲ روش زیر میتوانید عمل کنید .

 

۱-پست های کوتاه و روزانه 

برای ارسال اینگونه از پست ها از سر برگ بالایی صفحه وارد قسمت  home  شوید .
در صفحه باز شده  بر روی  start a post   کلیکی کنید در اینجا می تواند متن مورد نظر خود را برای  وارد کرده کرده و در صورت نیاز در پایین از هشتک مرتبط با موضوع خود استفاده کنید و در اخر با زده گزینه  post  مطلب خود را منتشر کنید .

آموزش لینکدین

 

۲- نوشتن پست  به صورت مقاله 

برای نوشتن و اشتراک مطلب به این روش  در صفحه  home  خود گزینه است با عنوان  wite an article   با کلیک بر آن صفحه جدیدی باز خواهد شد .

در ابتدا برای مقاله خود یک عکس مرتبط انتخاب کنید . در قسمت head line  عنوان مقاله خود را وارد کنید و در انتها با کلیک بر روی write here  متن  مورد نظر خود را نوشته  و در انتها با زدن گزینه publish  در بالا سمت راست صفحه مقاله خود را انتشار دهید .

 

آموزش شبکه های اجتماعی

 

بازدید پروفایل لینکدین

برای دیدن پروفایل کاربران دیگر میتوانید از قسمت سرچ اسم کاربر مورد نظر را جستجو کرده و صفحه ای که باز میشود در اصطلاح پروفایل آن شخص است .

 

درخواست دوستی در لینکدین

برای اسال درخواست دوستی برای کابران دیگر فقط کافیست فرد مورد نظر را از قسمت سرچ لینکدین جستجو کنید و در صفحه باز شده بر روی connect  کلیک کنید . درخواست ارتباط برای فرد ارسال می شود و هرگاه درخواست شما را تایید کرد می توانید با آن فرد در ارتباط باشید .

 

لغو درخواست دوستی در لینکدین

برای اینکه لیست درخواست های خود را مشاهده کنید از سر برگ بالا  گزینه  my network  را انتخاب کنید .در صفحه پیش رو بر روی گزینه  manage all  کلیک کرده  .

در صفحه جدید بر روی سر برگ send  کلیک کنید و در آنجا لیست افرادی که برای آنها درخواست دوستی فرستادید نمایش داده می شود . برای حذف فرد مورد نظر بر روی گزینه withdraw  کلیک کنید و برخواست خود را حذف کنید .

 

حذف پیام در لینکدین

این قابلیت تنها در نسخه های موبایل لینکدین فعال است و اگر از نسخه دستکتاپ استفاده میکنید این قابلیت را نخواهید داشت .

 

یک نکته که باید آن را در نظر بگیرد این است که شما نمیتوانید یک پیام خصوصی را که برای کسی فرستادید را حذف کنید تنها میتوانید سابقه مکالمه خود را حذف کنید . و وقتی این کار را هم انجام  دهید امکان بازگردانی پیام های خود را نخواهید  داشت .

تا اینجا با ایجاد حساب کابری و نحوه کار با این شبکه اجتماعی  آشنا شدید و تنظیمات اولیه آن را هم انجام دادید . در مقاله تنظیمات حرفه ای برای بهتر دیده شده در لینکدین ترفند های موجود برای بهتر دیده شدن و ارتباط قوی با دیگر کابران به شما آموزش داده شده است . با کلیک بر روی لینک بالا از این مقاله استفاده کنید.

ثبت نام در مدیر هاب برای مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیرهاب یک پلتفرم با امکانات ویژه برای این که همه شبکه های اجتماعی خود را یک جا ببینید، مدیریت و آنالیز کنید می باشد.
شما می توانید امکانات هر یک از شبکه‌های اجتماعی را در پلتفرم مدیریت و آنالیز شبکه‌های اجتماعی مدیر هاب مشاهده کنید.
همچنین به راحتی می توانید همزمان و یکجا روی شبکه های اجتماعی و اکانت ها خود مدیریت دقیق داشته باشید.

همین حالا ثبت نام کنید و ۷روز استفاده رایگان هدیه بگیرید.

همچنین برای مطالعه مقالات بیشتر در زمینه آموزش شبکه های اجتماعی می توانید به قسمت مقالات وب سایت مراجعه کنید.