مدیر هاب باز هم با مقاله ( موفقیت به زبان ساده در اینستاگرام ) سراغ شما آمده تا به رونق کسب و کارهایتان کمک کند!

موفقیت از منظر هر شخص به گونه ای متفاوت تعبیر می شود. برای یک نفر موفقیت در تعداد فالور بالا معنی می شود و برای دیگری در درآمد میلیونی ماهانه. تعبیر شما از این واژه هر چه باشد در ادامه راه هایی برای رسیدن به آن ارائه کرده ایم. یعنی صرف داشتن ایده قرار نیست شما را به موفقیت برساند مگر این ایده را با مجموعه ای از نکات همراه کنید:

نکاتی برای موفقیت به زبان ساده در اینستاگرام

از هشتگ ها استفاده کنید:

شما بهترین پیچ و بهتره ایده را هم داشته باشید اگر کسی شما را پیدا نکند نمی توانید انتظار موفقیت داشته باشید. هشتگ ها در واقع اولین راهی هستند که باعث می شود افراد علاقمند به پیج شما برسند. این هشتگ ها که با علامت # مشخص می شوند باید به پیج شما و زمینه کاریتان مرتبط باشند.

همواره حرفه ای عمل کنید:

در برهه ای از زمان قصد ورود به اینستاگرام دارید که سلیقه مردم شکل متفاوتی به خود گرفته است. دیگر هر محتوایی باب طبع افراد نیست. مخاطبین اینستاگرام حتی در مورد کیفیت تصاویر و ویدئوها هم سخت گیر شده اند. علاوه بر  اینها از دروغ و اغراق برحذر باشید. مخاطبین امروز اینستاگرام بسیار باهوش هستند و این موارد را سریعا تشخیص می دهند.

اطلاعات خود را به رایگان در اختیار دیگران قرار بدهید:

تمرکز اولیه شما از حضور در اینستاگرام نباید بر کسب درآمد باشد. بلکه در ابتدا باید ارزش آفرینی کنید. در واقع باید اطلاعاتتان در زمینه کاری خود را به رایگان در اختیار مردم قرار دهید. این کار باعث می شود اعتماد افراد را جلب کنید و در آینده در پی این اعتماد بر رفتار آنها تاثیر بگذارید.

موفقیت به زبان ساده در اینستاگرام – جنبه سرگرم کننده اینستاگرام را فراموش نکنید:

مردم برای سرگرم شدن و دور شدن از فضای پرتنش زندگی شان به اینستاگرام پناه می آورند. این یعنی اینستاگرام محلی برای کارهای جذاب و سرگرم کننده است. کار شما هر چند جدی و خشن باشد باید آن وجهی از کارتان را به مردم نشان بدهید که سرگرمشان کند. در نهایت این فالورها هستند که تصمیم میگیرند شما موفق شوید یا نه.

زمانبندی لایو اینستاگرام با ویدئو های از پیش ضبط شده

با تخصصتان در اینستاگرام حضور داشته باشید:

آن زمینه ای را برای حضور در اینستاگرام انتخاب کنید واقعا در آن متخصص هستید. شما باید مدام در مورد موضوعی که انتخاب کردید محتواهای جذاب تولید کنید. اگر به آن موضوع مسلط نباشید شاید بتوانید کارتان را شروع کنید اما مطمئن باشید که ادامه دادن غیرممکن می شود.

خرید از پیج را آسان کنید:

دیده اید صفحاتی را که برای دادن یک قیمت ساده برای محصولاتشان کاربر را به دایرکت و از آن بدتر به پلتفرم های دیگر هدایت می کنند. این کار بجز از دست دادن  خریدار چه سودی برای شما دارد؟ کاری کنید که مشتری در کوتاه ترین زمان به وضعیت پرداخت برسد. فراموش نکنید در فضای پر رقابت اینستاگرام به سرعت برای شما جانشین هایی پیدا خواهد شد.

تعامل با کاربران را زیاد کنید:

مردم دوست دارند که در موقعیت های مختلف نظر آنها را جویا شوید و یا موقعیت هایی بوجود بیاورید که بتوانند نظراتشان را در خصوص موضوعات بیان کنند. سعی کنید تعامل در پیج شما یک طرفه نباشد. یعنی ایده پیج اینستاگرام شما هر چه که هست اجازه صحبت متقابل را به فالورهایتان بدهید.

بعنوان یک شخص در اینستاگرام حضور داشته باشید:

مردم روز به روز بیشتر به دنبال صمیمیت در اینستاگرام هستند. سعی کنید در مقابل فالورهایتان بعنوان یک شخص حقیقی حضور داشته باشید؛‌ شخصی که هنرمند است،‌خواننده است و هنر و مهارتش را در اختیار فالورهایش قرار می دهد. نه اینکه یک پیج خوانندگی و هنری یا هر مهارت دیگری داشته باشید و ردی از خودتان پیدا نباشد.

موفقیت به زبان ساده در اینستاگرام – صاحب نظر باشید:

اگر در خصوص مسائل مختلف صاحب ایده و نظر باشید مردم بیشتر به چشم متخصص به شما نگاه می کنند. حال اگر این نظر و پیشنهاد شما منجر به این شود که فالورها خرید موفقیت آمیز یا کار موفقیت آمیزی انجام دهند، اعتماد مابین تقویت می شود. این موضوع به نفع شما خواهد بود. چرا که در نهایت می خواهید بر رفتار فالورهایتان تاثیر بگذارید.

به فالورهایتان اهمیت بدهید:

هیچ کامنت و هیچ دایرکتی را بی پاسخ نگذارید. مردم اگر حس کنند به آنها اهمیت داده می شود بیش از پیش به پیچ وابسته می شوند. اجازه دهید فالورهایتان در پیج شما فضایی برای صحبت پیدا کنند و دیده شوند.

شما این ده مورد را به دقت پیاده کنید،‌ ما به شما تضمین می کنیم که ایده شما برای پیچ اینستاگرام زودتر از چیزی که تصور می کنید به بار می نشیند. دیگر همه چیز برای کسب درآمد شما از اینستاگرام آماده است.

 

برای مدیریت همزمان چند اکانت اینستاگرام در مدیر هاب ثبت نام کنید و ۷ رور استفاده رایگان هدیه بگیرید!