چگونه واینر شویم

چگونه واینر شویم – امروزه یکی از مسئله های مهم دنیای بازاریابی اینترنتی، بازاریابی شبکه های اجتماعی است، با مدیر هابهمراه باشید.

ولی یکی از مهمترین ارکان سوشیال مارکتینگ این است  :  فردی که میخواهد این کار را انجام دهد باید در صفحه  شبکه اجتماعی خود فالوور زیادی داشته باشد که این این فالوورها هم باید به شکل طبیعی جذب صفحه شده باشند.

واینر “vayner” شاید کلمه ای غریب برای ما ایرانی ها باشد چرا که هنوز سوشیال مارکتینگ در ایران نوپا و تازه شناخته شده است.

ولی همانطور که صنعت بازاریابی اینترنتی در شبکه های مجازی نوپاست همان قدر هم پولساز است.

در ادامه به برخی از گردش های مالی و تراکنشی کسانی که در این حوزه فعالیت میکنند اشاره خواهم کرد و به شما مقاله ای معرفی میکنم که میتوانید شما هم کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و به درآمدهای میلیونی رسید.

البته در حوزه بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی دو موضوع بسیار مهم است آن هم داشتن صبر ایوب و حوصله حضرت یعقوب است (البته به زبان طنز) ولی در پایان چیزی که از لحاظ مالی دستگیرتان میشوند همه این خستگی ها از تنتان در خواهد نمود.

پس تعریف هایی که از صنعت واینری شد راحت میشود فهمید که این کلمه مربوط به فضای مجازی است:

شما هم درست حدس زدید امروز به قدرت شبکه های مجازی مثل اینستاگرام، تلگرام، توییتر، فیس بوک، یوتیوب و… میتوان به درآمدهای میلیونی آن هم نه بصورت ماهانه بلکه بصورت هفتگی و روزانه رسید.

واینر چیست ؟ چگونه واینر شویم

به کسانی که در شبکه های مجازی و سرویس های اشتراک ویدئو در حال تولید ویدئو های سرگرم کننده برای مخاطب های زیاد است واینر میگوند.

به تعریفی دیگر واینر یعنی کمدین مجازی یا بازیگر مجازی.

شاید شما هم تا به حال شنیده باشید که در ادارات پلیس کارآگاه هایی وجود دارند ولی همه ما کلمه “کارآگاه خصوصی” را نیز شنیده ایم.

در واقع کارآگاه خصوصی کسی است که با توجه به دانشی که از دنیای جرم و کشف جنایت دارد به شکل خصوصی برای ارگان ها دولتی کشف جرم میکند.

دقیقا همین اتفاق از زمانی که شبکه های اجتماعی بوجود آمدند برای دنیای سینما وبازیگری نیز افتاد.

شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و توییتر به این دلیل بوجود آمدند که به هر فرد تریبونی بدهند تا بتواند بیان خود را در آن مطرح کند و کامل کننده آزادی بیان باشد.

ولی از نظر من شاید سازندگان این شبکه ها از این خبر نداشتند که هر فرد بنا به دلخواه خود با این ابزار رفتار خواهد کرد و شاید افرادی بخواهند حریم خصوصی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

با این حال اگر از تاثیرات جمعیت شناختی شبکه های مجازی بگذریم، میبینیم که این موضوعات برای افراد هوشمند سود زیادی به بار آورده است.

افرادی که در اوایل بوجود آمدن شبکه های مجازی و سوشیال مارکتینگ دریافتند که میتوانند از صفحه شخصی خود مثل یک بیلبورد تبلیغاتی استفاده کنند.

واینر، بازیگران یک دقیقه ای دنیای امروز

شاید برای شما هم پیش آمده که گوشی خود را دست بگیرید و وارد اینستاگرام شده و مشغول دیدن چند کلیپ شوید و بعد متوجه شوید که چند ساعت گذشته.

این اتفاق به دلیل وجود کلیپ هایی است که توسط واینرها تولید شده اند.

البته طراحی خود اپلیکیشن اینستاگرام نیز بی تاثیر نخواهد بود در دنیای بازاریابی اینترنتی به این نوع از طراحی که کاربر را درگیر خود میکند، طراحی اسپاگتی گفته میشود.

در واقع یکی از اهداف اینستاگرام نگه داشتن شما داخل اپلیکیشن است.

بازیگران یک دقیقه ای چه کار میکنند؟

این افراد در شبکه های مجازی فیلم هایی تولید میکنند که بنا به دلایلی ارزش دیدن دارد.

از مهمترین این دلایل میتوان به سرگرم کننده بودن این ویدئوها اشاره کرد.

ولی همین تولید ویدئوهای یک دقیقه ای تبدیل به صنعت پر درآمدی شده است که جالب است بدانید نقطه آغاز این ماجرا، خود تولیدکنندگان ویدئو نبودند.

ورود نوابغ اقتصادی به دنیای دیجیتال

شاید صنعتی شدن این کار به زمانی برمیگردد که “یوتیوب” یکی از سرویس های اشتراک ویدئو بسیار معروف در دنیا به اوج خود رسید.

البته هر جا که ردپایی از گوگل به چشم میخورد شهرت و ثروت نیز در آنجا دیده خواهد شد.

یوتیوب با رسیدن به اوج خود برنامه ای برای تولیدکنندگان ویدئو تدارک دید و تلاش کرد که تولیدکنندگان ویدئوهای پربیننده را در، درآمد خود شریک کند و این موضوع باعث شد که بسیاری از افراد در دنیا که استعداد بازیگری و کارگزدانی و حتی تدوین و ضبط، ویدئو را داشتند به این سمت کشیده شده اند.

ویدئوهایی که با استاندارهای از قبل تعیین شده یوتیوب تولید میشدند میتوانستند بیننده های زیادی را بخود جذب کنند و این افزایش ببینده همیشه توجه صاحبان صنایع را بخود جلب میکند که همین نقطه عطفی برای سرازیر شدن ثروت به جیب تولیدکنندگان ویدئو و خود یوتیوب شد.

 

مدیر هاب را می شناسید؟

مدیر هاب یک ابزار کاربردی برای هر ادمین پیج اینستاگرام می باشد که امکانات زیادی دارد.

شما با مدیر هاب میتوانید به تحلیل و آنالیز شبکه های اجتماعی بپردازید و به کم کردن دغدغه های خود کمک کنید.

همین حالا به صفحه اول بروید، ثبت نام کنید و ۷روز استفاده رایگان هدیه بگیرید.