مدیر هاب باز هم با مقاله ( کامنت‌‌های پین شده اینستاگرام ) سراغ شما آمده تا به رونق کسب و کارهایتان کمک کند!

پین کردن کامنت در اینستاگرام برای همگان امکان‌پذیر شد. این شبکه اجتماعی قابلیت جدید مدیریت کامنت خود را از روز گذشته به صورت عمومی منتشر کرده است.

اینستاگرام از روز سه شنبه قابلیت پین کردن کامنت‌ها را به صورت عمومی عرضه کرد. این ویژگی از ماه می در حالت آزمایشی بود. به این ترتیب مخاطبین می‌توانند سه دیدگاه مختلف را در بالای پست‌های خود پین کنند. به این ترتیب نویسنده پست می‌توانند با هایلایت کردن کامنت‌های مورد نظر خود، بر فضای حاکم در بخش نظرات تاثیر داشته باشد.

کامنت‌‌های پین شده اینستاگرام

کامنت‌‌های پین شده اینستاگرام

برای پین کردن یک نظر در اینستاگرام انگشت خود را روی کامنت نگه‌ دارید و به سمت چپ بکشید تا گزینه‌های  Report، Delete و Reply را مشاهده کنید. در کنار این سه گزینه کلیدی با آیکون پین را مشاهده می کنید.

اینستاگرام چند سالی می‌شود که در تلاش است، زورگویی و مزاحمت‌های ایجاد شده در فضای این شبکه اجتماعی را کاهش دهد. با تغییر مدیریت این شبکه اجتماعی، سیاست جدید اینستاگرام به صورت جدی تر دنبال گرفته شد و نتیجه آن را می‌توانیم در بخش کامنت‌ها مشاهده کنیم. حالا اینستاگرام با کمک هوش مصنوعی می‌تواند نظرات توهین‌آمیز را به صورت خودکار حذف کند و یا از قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای هشدار دادن به مخاطبین هنگام نوشتن نظرات و یا پست کردن تصاویر نامناسب و توهین آمیز استفاده می‌کند.

پین کردن نظرات در اینستاگرام شاید تاثیری هم‌چون موارد نام برده نداشته باشد، اما هنوز هم می‌تواند به افراد مشهور، سلبریتی‌ها و یا مشاغل فعال در اینستاگرام کمک کند تا صفحه خود را به صورت بهتری مدیریت نمایند.