کسب درامد از توییتر برای توییتر بازها

کسب درامد از توییتر – توییتر صرفاً یک شبکه اجتماعی برای کنترل روابط اجتماعی نیست و گاهی می‌توان آن را به یک ابزار پولساز تبدیل کرد، فقط لازم است با روش‌های کسب درآمد از توییتر آشنا باشید.

در حال حاضر از بازیکنان معروف فوتبال گرفته تا شخصیت‌های سیاسی کشورهای مختلف همه به شکل‌های مختلف از توییتر استفاده می‌کنند.

در این بین برخی از افراد جویای شغل به راهکارهایی دست یافتند که می‌توان به عنوان شیوه‌های عالی کسب درآمد از توییتر در نظر گرفت.

با مدیر هاب همراه باشید.

روش ۱: تبلیغات

از یک طرف، این گزینه برای کسب درآمد از توییتر بسیار ساده و ساده است.

در خوراک ما تبلیغاتی از سایر نمایه ها در شبکه اجتماعی، خدمات، سایت ها، محصولات یا حتی کل شرکت ها منتشر می کنیم.

به این ترتیب، ما پاداش نقدی دریافت می کنیم.

با این حال، به منظور کسب درآمد در این راه، ما باید یک حساب موضوعی به خوبی ارتقاء داده شده با یک پایگاه مشترک بسیار گسترده است.

به این ترتیب، برای جذب تبلیغ کنندگان جدی، نوار شخصی شما نیز باید به یک مخاطب خاص هدایت شود.

به عنوان مثال، اکثر نشریات شما مربوط به خودرو، فن آوری های مدرن، رویدادهای ورزشی، و یا سایر موضوعات مورد علاقه برای کاربران است.

بر این اساس، اگر شما نیز بسیار محبوب هستید، بنابراین شما دسترسی پایدار از مخاطبان داشته باشید، در نتیجه برای تبلیغات آیندگان بالقوه جذاب است.

آموزش شبکه های اجتماعی و مدیریت آن ها

کسب درامد از توییتر روش ۲: برنامه های وابسته

درآمد “وابسته” نیز می تواند به حساب توییتر کسب درآمد تبلیغاتی نسبت داده شود. با این حال، اصل در این مورد تا حدودی متفاوت است.

در مقایسه با اولین نسخه از نشریات تجاری، هنگام استفاده از برنامه های وابسته، پرداخت نه بر اساس ارسال اطلاعات، بلکه برای اقدامات خاص انجام شده توسط خوانندگان انجام می شود.

بسته به شرایط “وابسته”، چنین اقداماتی عبارتند از:

  • دنبال لینک در صدای جیر جیر
  • ثبت نام کاربران در منابع تبلیغی
  • خرید ساخته شده توسط مشترکین جذاب

بنابراین، درآمد حاصل از برنامه های وابسته به طور کامل وابسته به رفتار پیروان ما است. بر این اساس، موضوعات خدمات پیشرفته، محصولات و منابع باید به همان اندازه که ممکن است در جهت میکروبلاگ خود ما باشد.

 

علاوه بر این، خوانندگان مجبور نیستند بدانند که ما یک لینک وابسته خاص را تبلیغ می کنیم. محتوای تبلیغاتی باید در توییت های خوراک ما هماهنگ باشد، به طوری که کاربران تصمیم می گیرند که با جزئیات بیشتری آشنا شوند.

درامد از توییتر

روش ۳: حساب تجاری

علاوه بر تبلیغ محصولات و خدمات افراد دیگر، شما می توانید با موفقیت تبلیغات تجاری خود را در توییتر ترویج کنید. شما می توانید حساب توییتر خود را به نوعی از فروشگاه آنلاین تبدیل کنید یا از روبان خدمات شخصی برای جذب مشتریان استفاده کنید.

 

به عنوان مثال، شما در هر پلتفرم معاملاتی فروش می دهید و می خواهید از طریق توییتر جذب مشتریان بیشتری کنید.

  1. بنابراین، شما یک نمایه ایجاد می کنید و آن را پر کنید، ترجیحا نشان می دهد آنچه را که شما به مشتریان ارائه می کنید.
  2. در آینده، توییت های این نوع را منتشر می کنید.

روش ۴: کسب درآمد از هدر پروفایل

چنین راهی برای پول در توییتر وجود دارد. اگر حساب کاربری شما به اندازه کافی محبوب باشد، لازم نیست که پیشنهادات تجاری را در توییت ارسال کنید. برای این منظور، شما می توانید از “فضای تبلیغاتی” قابل توجهی از سرویس میکروبلاگینگ – “سربرگ” نمایه استفاده کنید.

تبلیغات در “هدر” معمولا برای تبلیغ کنندگان جالب تر است، زیرا توییت ها می توانند به صورت تصادفی از بین بروند و بسیار قابل توجه نیستند. محتوای اصلی تصویر در صفحه بسیار، بسیار دشوار است.

علاوه بر این، چنین تبلیغاتی بسیار گرانتر از پیام های ذکر شده است.

علاوه بر این، رویکرد معقول برای کسب درآمد از “کلاه” می تواند درآمد منفعل خوب را فراهم کند.

کسب درامد از توییتر روش ۵: فروش حساب ها

روش کارآمد ترین و ناخوشایند کسب درآمد از توییتر ارتقاء و فروش پس از آن حساب ها به دیگر کاربران سرویس است.

دنباله ای از اقدامات اینجاست:

  1. برای هر حساب ما یک آدرس ایمیل جدید دریافت می کنیم.
  2. ما این حساب را ثبت می کنیم.
  3. ما ارتقاء خود را انجام می دهیم
  4. ما یک خریدار را در یک سایت تخصصی یا به طور مستقیم در توییتر پیدا می کنیم و “حسابداری” را به فروش می رسانیم و بنابراین هر بار. بعید است که روش مشابهی برای ایجاد پول در توییتر بتواند جذاب و در واقع سودآور باشد. هزینه زمان و تلاش در این مورد اغلب با میزان دریافت درآمد کاملا متفاوت است.

بنابراین شما با روش های اصلی کسب درآمد از حساب توییتر آشنا شدید.

اگر می خواهید چیزهای بیشتری یاد بگیرید، به قسمت بلاگ مراجعه کنید تا مقالات آموزش توییتر، فیسبوک، اینستاگرام و … را مشاهده کنید!