ورود ۷ روز استفاده رایگان

ابزارهای مدیریت دایرکت اینستاگرام و بخش های مختلف آن روز به روز در حال افزایش است. اینستاگرام با محبوبیت زیادی که در بین کاربران و با وجود ۸۰۰میلیون کاربری که به خود اختصاص داده است یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی به حساب می آید. با وجود این حجم از تبادلات انسانی و اطلاعاتی مسلمأ اینستاگرام تلاش میکند تا محیطی آرام تر و امن تر را برای کاربرانش فراهم کند. با مدیر هاب همراه باشید!

مدیریت کامنت اینستاگرام با کمک مدیر هاب

در واقع، اینستاگرام پُست‌ها را رتبه‌بندی می‌کند و آن‌ها را با توجه به رتبه‌شان اولویت‌بندی می‌کند. تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها از جمله مهم‌ترین مواردی هستند که روی رتبه‌بندی یک پست تأثیر می‌گذارند. به‌طور کلی ۳ فاکتور در رتبه‌بندی کردن پست‌ها توسط الگوریتم اینستاگرام در نظر گرفته می‌شود:

  1. تعداد لایک‌ها و کامنت‌‌های یک پُست اینستاگرام
  2. تعاملات کاربر با پُست‌های قبلی شما
  3. زمان به اشتراک گذاشتن پُست

الگوریتم جدید اینستاگرام علاوه بر رتبه بندی پست های اینستاگرام در ترتیب و چیدمان کامنت های اینستاگرام هم تاثیر گذاشته شده و دیگر مثل قبل ترتیب نمایش کامنت ها بر حسب زمان و تاریخ نخواهد بود.

  • در روش جدید ترتیب نمایش کامنت های در اینستاگرام , موارد زیر در رتبه بندی و چیدمان کامنت ها تاثیر گذار هستند
  • کامنت های که ارتباط بیشتری با کپشن پست دارند در رتبه بندی بالاتری قرار دارند
  • کامنت هایی که تعداد لایک بیشتری دارند در رتبه بندی بالاتری نسبت به دیگر کامنت ها قرار خواهند گرفت
  • کامنت های افرادی که  با تعداد فالوور واقعی بالا در چیدمان بالاتری قرا خواهند گرفت
  • کامنت که توسط کاربران پرتعامل در بخش نظرات درج می شوند اولویت بالاتری قرار دارند

با استفاده از ابزار مدیریت کامنت اینستاگرام و پاسخگویی به نظرات شبکه‌های اجتماعی در مدیر هاب همه کامنت‌ها را در یک صفحه ببینید، پاسخ دهید و یا در صورت لزوم حذف کنید.

مدیریت دایرکت اینستاگرام با کمک مدیر هاب

اهمیت دایرکت اینستاگرام چه بعنوان یک پیام رسان ساده و چه بعنوان یک ابزار خوب برای بازاریابی در بستر اینستاگرام بسیار زیاد است. دایرکت اینستاگرام یکی از ویژگی‌هایی محسوب که به شدت از سوی کاربران مورد توجه قرار گرفته و به موجب آن محدودیت‌های ارتباطی کاربران این شبکه اجتماعی در بین می‌رود.

پاسخ دادن به پیامها سر وقت، راه فوق العاده برای ارتباط دوستانه با دنبال کننده هاست. همچنین این نشان دهنده سرویس دهی بی نقصی است که در انتخاب برند و وفاداری مشتری بسیار مهم تلقی می شود.

با مدیر هاب میتوانید همزمان دایرکت شبکه های اجماعی خود را مدیریت کنید و به موقع و سریع به آن ها پاسخ دهید و چیزی را از قلم نیندازید! مدیریت دایرکت اینستاگرام به برندسازی کمک زیادی می کند!

1596582529363

به علت شرایط بیماری کرونا تلفن های مجموعه در دسترس نمی باشد و کلیه خدمات صرفا از طریق فرم تماس با ما انجام پذیر می باشد.

+