داشبورد مدیریت زمان اینستاگرام

آیا میدانستید داشبورد مدیریت زمان اینستاگرام وجود دارد؟

در ماه آگوست، کمپانی فیسبوک ابزاری را عرضه کرد که کاربران توسط آن می توانند اعتیاد خود را نسبت به استفاده از شبکه ی اجتماعی فیسبوک جلوگیری کنند.

این ابزار ها ساخته شده اند تا ما کاربران شبکه های اجتماعی بتوانیم به راحتی از آن ها استفاده کنیم و اعتیاد کمتری نسبت به شبکه های اجتماعی داشته باشیم.

همانطور که مشخص است به راحتی می توان چندین ساعت در روز را در اینستاگرام گذراند، برای شناخت بهتر این ابزار با مدیر هاب همراه باشید.

 

چگونه از داشبورد مدیریت زمان اینستاگرام استفاده کنیم؟

این ویژگی دقیقا در قسمت تنظیمات و “Your Activity” نیز قرار دارد.

کافیست به قسمت پروفایل خود رفته و با لمس کردن منو به بخش مدیریت زمان اینستاگرام مراجعه کنید.

خواهید دید که این داشبورد شامل اطلاعاتی از مقدار زمانی است که در اینستاگرام روزانه می گذرانید.

خوشبختانه، داشبوردی که اینستاگرام در اختیار ما قرار می دهد فقط جنبه ی نمایشی ندارد.

شما می توانید زمانی را مشخص کنید که با توجه به زمان مشخص شده یک هشدار به شما داده می شود که شما به حد زمان استفاده رسیده اید.

شما همچنین می توانید نوع و چگونگی دریافت اعلان از سمت اینستاگرام را مشخص کنید، حتی می توانید همه ی اعلان ها و هشدار ها را برای ۸ ساعت غیرفعال کنید.

تنظیم کردن یک زمان مشخص برای افرادی که اعتیاد زیادی به شبکه های اجتماعی دارند می تواند بسیار کاربردی باشد چرا که با فرا رسیدن زمان مورد نظر هشداری به کاربر داده می شود که وقت کنار گذاشتن گوشی رسیده است! خاموش کردن اعلان و استفاده مجدد از گوشی می تواند زمانی کاربردی باشد که شما واقعا در آن لحظه نیاز دارید از اینستاگرام استفاده کنید.

داشبورد مدیریت زمان اینستاگرام

حالا کمی آرامش را با شبکه های اجتماعی حس کنید!

طبق گزارش رسمی کمپانی فیسبوک اعلام شده است که با ویژگی داشبود اینستاگرام و مدیریت زمان باعث می شود افراد (مخصوصا کسانی که اعتیاد زیادی دارند) به کارهای روزمره خود برسند و کمتر مشغول فضای مجازی باشند.

این موضوع تازه اوایل کار خود را شروع کرده است و برنامه های بیشتری برای این بخش برنامه ریزی کرده اند و قصد دارند آن را توسعه دهند.

این موضوع می تواند قدم مهم و تاثیر گذاری هم نیز باشد، چرا که همانطور که مشخص است شبکه های اجتماعی برای ما ضرر دارند.

ممکن است برخی افراد هنوز فرهنگ استفاده از شبکه های اجتماعی را نداشته باشند که با این ابزار حالا می تواند کمی از این موضوع جلوگیری کند.

 

خدمات مدیر هاب:
مدیریت و زمانبندی ارسال پست
مدیریت شبکه های اجتماعی