ورود ۷ روز استفاده رایگان

در شبکه های اجتماعی بدرخشید!

یک پلتفرم با امکانات ویژه برای این که همه شبکه های اجتماعی خود را یک جا ببینید، مدیریت و آنالیز کنید.

همه چیز اتوماتیک و هوشمندانه

شما با مدیر هاب میتوانید همزمان شبکه های اجتماعی خود را مثل فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، پینترست و لینکدین را مدیریت کنید. با زمانبندی پست ها، دیگر نیازی به آنلاین شدن شما در صفحات مجازی نیست و در هر زمان که در تقویم محتوایی مشخص کرده باشید، محتوا به شکل اتوماتیک منتشر می شود.

مدیر هاب

¬مدیر هاب به عنوان یک پلتفرم کامل برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی راه اندازی شده است تا بتوان به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن، کلیه شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر، یوتیوب، لینکدین، پینترست و ... را مدیریت کرد.
ما در کنار پیشرفت مدیر هاب، به رشد کسب و کارها شما هم کمک می کنیم و در تلاشیم یک مسیر و هدف مشخص پیدا ‌کنیم!
ما تجربه‌ها و دانش گروهمان را با کسب و کارها به اشتراک می‌گذاریم تا شما هم بتوانید به موفقیت برسید.

پشتیبانی

از این که در مدیریت شبکه های اجتماعی خود به وسیله مدیر هاب به مشکل بخورید نگران هستید؟ پشتیبانی مناسبی برای مدیریت شبکه های اجتماعی خود پیدا نکرده اید؟ نگران نباشید! مدیر هاب کنار شماست و پیشرفت شما بزرگترین تبلیغ برای ماست. این گروه در تلاش است با پشتیبانی سریع و به موقع و استفاده از انتقادات و پیشنهادات شما پیشرفت خود را وسیع تر کند.

امنیت

امنیت یکی از مهم ترین نکات مربوط به شبکه های اجتماعی بوده و ما با تلاش متخصصین این امر، بالاترین حد امنیت در شبکه های اجتماعی را برای شما تامین کرده ایم.
برای یک اتصال امن و مطمئن کافیست در مدیر هاب ثبت نام کنید و با خیالی آسوده به مدیریت و زمانبندی ارسال پست در شبکه های اجتماعی بپردازید.

مشاوره

نمی دانید کدام شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما و افزایش برندینگ تاثیرگذار تر هستند؟ نمی دانید که چه زمانی باید از شبکه های اجتماعی استفاده کنید و چه چیزهایی را با مخاطبین به اشتراک بگذارید؟
کافیست با گروه قوی و قدرتمند مشاوره مدیر هاب تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

در شبکه های اجتماعی بدرخشید

۷ روز تست رایگان

به مدیر هاب، پلتفرم جامع مدیریت شبکه های اجتماعی خوش آمدید.

+