Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/modirhub/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/modirhub/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
آنالیز اینستاگرام - ابزار تحلیل اینستاگرام - ابزار تحلیل شبکه های اجتماعی | مدیر هاب
ورود ۷ روز استفاده رایگان

Warning: getimagesize(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /home/modirhub/public_html/wp-content/themes/modirhub/includes/templates/header-logo.php on line 37

Warning: getimagesize(): Failed to enable crypto in /home/modirhub/public_html/wp-content/themes/modirhub/includes/templates/header-logo.php on line 37

Warning: getimagesize(https://modirhub.com/wp-content/uploads/2019/12/header-logo.png): failed to open stream: operation failed in /home/modirhub/public_html/wp-content/themes/modirhub/includes/templates/header-logo.php on line 37

از آنالیز اینستاگرام سر در می آورید؟ اخیرا به عددهای اینستاگرامتان نگاهی کرده اید؟ چند نفر فالوور دارید؟ نرخ تعاملتان چقدر است؟ از کدام یک از پست‌های شما بیشتر استقبال شده است؟ آیا از فواید کار کردن با ابزار تحلیل شبکه های اجتماعی چیزی می دانید؟

اگر به طور مرتب اینستاگرام خود را آنالیز و ارزیابی نکنید:

  • انتخاب اشتباه مخاطب هدف
  • ارسال بیش از حد محتوا (یا ارسال کمتر از حد لازم محتوا)
  • هدایت بازدیدکنندگان نامرتبط به وبسایت شما
  • ارسال محتوا در روزها و ساعت‌های بدون بازدهی (غیر بهینه)
  • از دست دادن فرصت برای بالا بردن نرخ تعامل در کامنت و یا استوری

این فقط یک لیست کوتاه از کارهایی است که اگر به طور منظم غرق در داده های اینستاگرام شوید، بهتر می‌توانستید انجام دهید.

اطلاعاتی که می توانید از داده ها بدست آورید به شما در استفاده بهینه از این پلتفرم کمک می‌کند؛ تا ارزش بیشتری را برای تجارت خود کسب کنید.

ابزار تحلیل شبکه های اجتماعی می تواند اینستاگرام را به یکی دیگر از اجزای حیاتی استراتژی بازاریابی آنلاین شما تبدیل کند.

مدیر هاب این امکان را برای شما فراهم می کند که به تجزیه و تحلیل مدیریت خود در شبکه های اجتماعی بپردازید و نقاط ضصف و قدرت خود را شناسایی کنید.

سه معیار با سه هدف اصلی برای آنالیز اینستاگرام

گسترش آگاهی از برند

اگر شما یک شرکت جدید به دنبال ایجاد نام برای خود هستید و یا یک شرکت قدیمی در تلاش برای ورود به یک بازار جدید یا راه اندازی یک محصول جدید، احتمالا اینستاگرام بهترین مکان برای ایجاد آگاهی از برند شما باشد.
ایجاد آگاهی از برند، یکی از بهترین اهداف برای فعالیت در اینستاگرام است، چون به احتمال زیاد مخاطبان هدف شما در اینستاگرام حضور دارند.
روی این سه معیار متمرکز شوید:

تعداد فالوور : رشد فالوورها در آنالیز اینستاگرام مساوی با رشد در ایجاد آگاهی از برند است.
Impressions : مطمئن شوید که لایک و کامنت و مشارکت با پست‌ها و استوری‌های شما رو به افزایش است.
Reach : تفاوت بین Impression و Reach این است که Reach به اکانت‌های منحصر به فرد توجه می‌کند.

هدایت بازدیدکنندگان و یا فروش

چندین استراتژی وجود دارد که می‌توانید برای هدایت فروش از طریق اینستاگرام استفاده کنید، از جمله اجرای تبلیغات هدفمند و ارسال پیشنهادات ویژه برای فالوورها. اما چگونه می‌توانید موفقیت آنها را ارزیابی کنید؟

از این سه معیار غافل نشوید:

Website clicks: در تبلیغات، پست‌ها و استوری‌ها؛ شما مخاطبان را ترغیب به خرید و یا پرکردن فرم اطلاعات شخصی در وبسایت خواهید کرد.
Call clicks/email clicks: تماس تلفنی و ایمیل نشانه‌های خوبی برای تبدیل مخاطب به مشتری هستند.
Follower hours/days: توجه به زمانی که مخاطبان شما آنلاین هستند، به شما در بهبود استراتژی اینستاگرام، کمک خواهد کرد.

ساختن یک اجتماع

با وجود محتوای سرگرم کننده و محتواهای جذاب بصری؛ مکان بهتری از اینستاگرام برای ایجاد تعامل و ساخت یک اجتماع نمی‌توان پیدا کرد.
اگر این هدف اصلی شماست، پس باید معیارهای زیر را بطور مداوم نظارت کنید، پاسخ دهید و ارزیابی کنید:

Comments: افراد یک جامعه صحبت می‌کنند. چه راهی بهتر از این که در پست‌های شما صحبت کنند؟
Story Replies: پاسخ‌هایی که فالوورهای شما به استوری‌ها می‌دهند یک راه عالی برای ارزیابی میزان فعالیت اجتماع شماست.
Engagement: تعامل مخاطبان با تبلیغات، پست‌ها، استوری‌ها و پروفایل خود را دنبال کنید تا مطمئن شوید در مسیر درست تلاش می‌کنید.

 

مدیر هاب کامل‌ترین ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی به شمار می رود. آنالیز اینستاگرام یکی از این امکانات این ابزار کاربردی است. در بخش آنالیز اینستاگرام شما می‌توانید رشد فالوورهای خود را به صورت نمودار ببینید. همچنین میزان بازدید یا ایمپرشن در بازه‌های زمانی مختلف در قالب نمودار به شما نشان داده خواهد شد.

شما همچنین می‌توانید میزان مشارکت یا اینگیجمنت مخاطبان با اکانت اینستاگرام خود را، به صورت نمودار با ابزار تحلیل اینستاگرام مدیر هاب مشاهده کنید. یکی از مهم‌ترین اطلاعاتی که با استفاده از آنالیز اینستاگرام به دست خواهید آورد؛ ساعت آنلاین بودن فالوورها در بازه‌های زمانی متفاوت است. با دانستن زمان آنلاین بودن فالوورهایتان می‌توانید استراتژی دقیق‌تری برای فعالیت در اینستاگرام تعیین کنید.

برای ساده‌تر شدن کار شما، بهترین زمان انتشار پست در آنالیز اینستاگرام بر اساس ساعات آنلاین بودن فالوورهایتان به شما ارائه می‌شود و دانستن بهترین زمان انتشار پست به رشد فالوورهای شما نیز کمک خواهد کرد.

سایت در حال به روز رسانی می باشد و ممکن است برخی از بخش های سایت موقتا کار نکند.

+